SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - redukcja/wytrzymałość - droga do 30 podciągnięć

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 80362

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Sniv
Dzisiejszy dzień
Dieta
śniadanie - jajecznica z pomidorami + żytni pełnoziarnisty + orzechy
drugie - jabłko i twaróg + pestki z dyni
obiad - karkówka + ryż brązowy + warzywa
podwieczorek - kanapki żytnie z twarogiem i dżemem
kolacja - kurak + naleśnik + kielon lnianego
Trening
Dziś aero. Musiałem wieczorkiem wpaść do pracy, więc postanowiłem wykorzystać ten czas na trening. Było jakieś pół godzinki w jedną stronę, z małą przerwą wyszła godzina treningu.
Wrażenia
Dziś czułem się całkiem dobrze, choć podczas biegu pod górkę dostałem zadyszki. Muszę sobie pulsometr kupić, to będę wiedział z jakim tętnem biegam. Na razie robię wszystko na czuja łącznie z HIITem
Od paru dni w lustrze zaczynam dostrzegać żyły, jedną na przednim lewym barku, drugą na prawym bicku. W prawdzie trzeba się przyglądać by je dostrzec i na zdjęciach jeszcze nie widać, ale skoro zaczynają się pojawiać nawet ledwo dostrzegalne, to znaczy, że zmiany idą w dobrym kierunku 15 lat ich nie widziałem, to mam teraz radochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest lepiej

dasz rade, ja powiedziałem sobie, że lato 2009 należy do mnie i uda mi sie krate zrobić

zapraszam do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja latem też na plażę zamierzam wyjść wycięty. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;-p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
dasz rade wyjdziesz wycięty ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejszy dzień
Dziś totalny luz. Dieta na bok, nażarłem się dzisiaj pizzy, zapiłem litrem koli i wciągnąłem tabliczkę czekolady a do tego takie słodkie kartofelki orzechowo-marcepanowe (mój tata takie dobre robi, to sobie nie mogłem odmówić).
Siłownię dzisiaj zamknęli, bo jutro zawody ciężarowców, więc treningu też nie było.
Dzień totalnego relaksu.
Jutro zrobię przynajmniej porządnego HIITa, albo alfa-cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
to piszemy pochwały efektów pracy, a Ty cheat day zaraz po

uznajmy, że podkręcasz metabolizm:)

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z pokorą przyjmuję reprymendę i wracam na dobrą drogę.
Dziś na śniadanie placki twarogowe z orzechami, cebulą i szczypiorkiem - mniam.





Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2008-12-13 08:32:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3126
Śliczne placuszki! Wyglądają jak ziemniaczane! Można gdzieś znalezć przepis na nie?

I jeszcze takie pytanie odnośnie Twojej diety: czy jesteś na diecie zbilansowanej? Ile cm z obwodów tracisz miesięcznie na takiej diecie? Tak z ciekawości pytam. Mnie w kółko ktoś powtarza, że na 10 PŻ szybciej się chudnie niż na zbilasowanej, ale ja jakoś sobie nie wyobrażam życia bez węgli typu razowiec, płatki ows itp. A w dni nietreningowe dieta wg 10 wskazówek to takie low carb...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś totalny luz. Dieta na bok, nażarłem się dzisiaj pizzy, zapiłem litrem koli i wciągnąłem tabliczkę czekolady a do tego takie słodkie kartofelki orzechowo-marcepanowe (mój tata takie dobre robi, to sobie nie mogłem odmówić)

Hehe ja tak będę miał przez święta

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hela, przepis jest tu https://www.sfd.pl/Placki_twarogowe_z_orzechami.-t450458.html
do tych dzisiejszych dodałem tylko cebulę i szczypiorek.
Jestem na diecie zbilansowanej, bilans trzymam na 0 albo na lekkim minusie, a deficyt biorę z EPOC. Ostatnio coraz mniej przykładam się do liczenia kalorii, ale pewne rzeczy mam już w nawyku i tak się kręci. Ja też nie wyobrażam sobie życia bez węgli, już raz próbowałem, ale nie daję rady. W DNT trzymam dietę tak samo jak w treningowe.
Od początku dziennika, czyli przez 2 miesiące straciłem 6cm w pasie.
Student, W święta to chyba diety nikt nie trzyma

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2008-12-13 11:19:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan i pomoc

Następny temat

Ćwiczenia na wyrzeźbienie bicepsów

WHEY premium