SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - redukcja/wytrzymałość - droga do 30 podciągnięć

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 79854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Jack, to genialny aktor, ale rzeczywiscie lepiej wyglada w koszulce...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-01-26 18:38:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja właśnie chciałem napisać, że gość jest podobny do Nicholsona, nie doczytałem tego co pod zdjęciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O normalnym czlowieku napisze sie ze żre, chla i chodzi na d*****, a o Nicholsonie, ze brakuje mu cynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejszy dzień
Dieta
180g białka
Trening
Bieganie. Zrobiłem dzisiaj 5km, biegałem na maksa, a moje aktualne możliwości to:
czas - 27,25, poprzednio 27,58
Maksymalny puls z jakim biegłem - 176
Średni puls - 165
Podsumowanie
To na razie wszystko na co mnie stać. Chciałbym robić te 5km w czasie 20 minut i do tego będę dążył. Na razie tempo 5,30/km mnie wykańcza i długa droga przede mną.
Zrobiłem też w ciągu dnia kilka serii na drążku 10-12 podciągnięć. Barki już mnie nie bolą, więc jutro znowu 20 minutowe morderstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
to on ma ten niedobór cynku od urodzenia chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
morales_37.sorki,ale muszę.w imię dobra ogółu,ha
martucca-"A po trzecie nie chwalący się, za 2 lata (przy pomyślnych wiatrach) uzyskam tytuł dr-a n.med z KARDIOLOGII Więc, jakby nie było, te swoje co-nieco wiem No ale pewnie na awf więcej uczą... "
co nieco wiesz,ha,ha przeceniasz się!!!
ha,ha-trzeba było wybrać awf może coś byś się tam nauczyła?
pozdro

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
nie tytuł stanowi o aktualnym stanie wiedzy, np. ostatnio pani magister od dietetyki chciała mi wmówić ze prawidłową kolacją jest "bułka z masłem i kawa inka" a na śniadanie "chleb z szynką i serem żółtym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Perezjusz a ten tekst to a` propos czego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie a'propos jego studiów medycznych
I nie kłóćcie się która uczelnia lepsza, bo najlepsza jest PG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
apropos tego że troche bezpodstawnie, patrzycie z dystansem na każde zdanie shuli, i trochę tego że martucca z racji tytułu doctora uważa się za kogoś lepszego, co wcale w rzeczywistości być nie musi.
Pare przykładów z dupy, gdybym słuchał lekarzy że nie wolno pić kawy przed treningiem, efektywność mego wysiłku z pewnością by spadła co przełożyłoby się na gorsze rezultaty, ( ale oczywiście kawa to "zło"). Drugi to taki że jak pójdzie się do endokrynologa i zacznie temat jakie czynniki oprócz genetycznych mogły wpłynąć na wzrost, to głowa w dół przewracanie oczami że nie wiem nie wiem :/ albo co zrobić z rozstępami, to pojedzie schematem i powie Ci że maści można stosować, kortyzol masz w normie więc nie wie dlaczego są, tak więc nie mam zaufania do lekarzy i ich poziomu wiedzy ;(
Morales
no fakt, jeśli chodzi o sprawy dietetyki to kiepsko to wygląda, zresztą w większości polskich uczelni jest wałkowany ten schemat :/ czyli dieta z książki Korczaka "Higiena"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan i pomoc

Następny temat

Ćwiczenia na wyrzeźbienie bicepsów

WHEY premium