SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - redukcja/wytrzymałość - droga do 30 podciągnięć

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 79985

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Jak przedmówcy

Widać efekty ciężkiej pracy i to na duży plus

Pozdro

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Moje suple 2,5kg karkówki, 2,5kg cycków, 2kg orzechów.

PurePower, Helssing, Russell, Wuchta, dzięki. Zawsze fajnie jest gratki poczytać i zmotywować się do cięższej pracy.
Dzisiejszy dzień
Dieta
Ok. 200g białka - 4 jajka, 50g WPC, 300g karkówki, 300g piersi, 100g twarogu. Do tego orzechy, olej lniany, trochę pieczywa Wasa i warzywa.
Trening
Tabata:
30 sek. thruster - nie mam w domu sztangielek, więc zrobiłem wersję z rozciąganiem sprężyn (prostowanie rąk na boki). - od 20 do 25x na 30 sek. w zależności od zmęczenia.
30 sek. podciągnięć na drążku - robiłem na czas, więc od początku robiłem na krześle - wychodziło mi 20x na każde 30 sek.
30 sek. burpees - normalnie wychodziło mi 10x na 30 sek, ale w pierwszej serii wyszło 11, w przedostatniej 7, w ostatniej 6x.
30 sek. walka z cieniem.
W 20 minutach zmieściłem 7 obwodów.
Podsumowanie
Trening masakra, ale przeżyłem W trakcie strasznie barki bolą, lało się ze mnie strasznie. wycierałem się w trakcie treningu 3x, a na koniec i tak pot lał mi się do oczu W dodatku zbierało mi się na pawia i trzęsły mi się ręce. Nieziemskie uczucie

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-01-10 21:34:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bardzo pieknie ci idzie, chcialam ci wkleic w nagrode jakas fajna fotke jedzenia, ale mmam na glownym kompie, z ktorego zostalam wykolegowana przez malzonka.
wiec zostaje mi tak na sucho gratulowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54847
nooo ładnie ładnie;d tam juz powoli krata wychodzi;oo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki. Jak widzisz wkleiłem sobie fotkę z dobrym jedzeniem. W prawdzie jeszcze nie upieczone, ale co tam...
foCuS_15, to tylko trochę, dół brzucha ciągle zalany, spory wał tłuszczu jeszcze został. Teraz już będzie trudniej.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-01-10 22:03:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
o kurcze :o widzę że ładnie BF spada :D progreess i jedziesz dalej ;o
szesciopak jak się patrzy :D

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54847
no co racja to racja;p ale przeswity sa;p

caly czas obserwuje tylko sie nie wpisuje;p do wakacji to mysle ze sylwestka bd juz git;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
gratulacje, naprawde należą się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaglebieSC, dzięki.
Obliś to teraz ja za Ciebie wkleję sobie fotkę z dobrym jedzeniem To mój dzisiejszy obiad. Karkówka z piekarnika, warzywa i makaron żytni - pycha.



Dziś mam dzień dobrego jedzenia, na drugie śniadanie zrobiłem sobie koktail - pół kostki twarogu, szklanka mleka, 50g WPC, trochę startej gorzkiej czekolady, łyżka miodu gryczanego i garść orzechów włoskich. Nie chce mi się liczyć ile to kcal, ale pewnie z 5 stów jest jak nic
Ciekawe, czy nie przegnę dzisiaj z białkiem, bo już go mam chyba z 160g

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-01-11 14:31:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
Gratulacje. Widać że chcieć to móc i nigdy nie jest za poźno na poprawe sylwetki, formy i zdrowia. Morales jedziesz dalej! Pozostaje Ci tylko śmiać sie z ludzi którzy ze zwyczajnego lenistwa tłumaczą swoje nic nie robienie i żarcie na oślep wiekiem. W zdrowym ciele zdrowy duch i to prawda, zapewne juz dawno to zauważyłeś.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan i pomoc

Następny temat

Ćwiczenia na wyrzeźbienie bicepsów

WHEY premium