SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - redukcja/wytrzymałość - droga do 30 podciągnięć

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 80239

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Iza, istnieje jakiś próg ciężaru, który MUSISZ pokonać, żeby mieć efekty. Gdyby tak nie było, Coleman ćwiczyłby sobie 20kg sztangą przy odpowiednim napinaniu, zaciskaniu itp. Zauważ, że Patka nie siada 30kg, a Ty na barki nie bierzesz 20kg. Jest pewien próg, który TRZEBA osiągnąć bezdyskusyjnie. I nie jest to 25kg na ławce. Gdyby to było 40-50kg, to mógłbym ewentualnie zrozumieć. Ale 25kg nie potrafię.
Jeśli robiła faktycznie 5x5 to bez zachowania PODSTAWOWEJ zasady progresji ciężaru co trening. To jest PODSTAWA PODSTAW i bez tego nigdy nie będzie wyników.

Ja ćwiczyłem z 6 lat bez diety - wierz mi, efekty są zerowe .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-03-03 23:08:16

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I wszyscy są tacy sami bla bla bla. Znajdź mi choć jedną rzecz, która pasuje do słowa "dieta" w jadłospisie Dee-Jaya Są ludzie z genem którzy rosną na frytkach.
A po drugie, to od kiedy jestem na tym forum to obżerasz się jeżykami i ty to nazywasz dietą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Kiedyś miałem dietę rano płatki śniadaniowe, na obiad pierogi, a na kolację 2 kromki chleba. Wierz mi, teraz jest 1000% progres.
Oczywiście nie chodzi tutaj o rozkład składników i co się je, ale o ilość kalorii. Do budowy mięśnia konieczna jest nadwyżka kaloryczna. Reszta to kwestia drugorzędna.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-03-03 23:16:09

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drugorzędna? Czyli mogę codziennie na siłowni robić zestaw plażowy i będę miał przyrosty od nadwyżki kalorycznej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie ma efektow zerowych cwiczen, jak chcesz rosnac Radziu to dieta nie starczy jest tylko jedna droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Jeżeli dla kogoś 25kg to max to targając tyle na klatkę też będzie miał przyrosty. Ale jak z czasem siła my się zwiększy do 50kg max to te 25 kg już nie przyniesie mu efektów. Nie powinieneś radosuaf nazywać tego jakimś progiem tylko konkretnie "procentem maksymalnych możliwość" i nie ma co się tu kłócić o konkretne ciężary bo i 25 kilo to może być dla kogoś ciężar max.
A zwiększanie masy i siły jest ze sobą ściśle zwiącane, rośnie mięsień rosną jego mozliwości, tylko u jednych szybciej u drugich wolniej

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2009-03-04 07:57:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Morales, drugorzędna w sensie rozkładu mikroskładników, IG produktów, ilości posiłków, ich rozłożenia i tym podobnych szczegółów...
Nadwyżka kaloryczna jest, mówiąc językiem matematyki, warunkiem koniecznym ale nie jest warunkiem wystarczającym . I jest to również odpowiedź dla Izy .

grrubas, a jak długo wg Ciebie te 25kg powinno być maksem dla osoby? Miesiąc, kwartał, rok? . Z grubsza rzecz biorąc na naszym poziomie maks jest maksem na jednym, może 2 treningach. Potem dokładamy ciężaru.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
https://www.sfd.pl/-t478880.html

gratulacje!

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde, super sprawa. Odpowiadam dla przyjemności a tu taka niespodzianka
To teraz poradźcie mi co mam wziąć do budowania masy.
Mam NitroBolon w kapsach na początek. Potem zrobię przerwę i zacznę drugi cykl. Myślałem nad Nitrix'em z BSN. Szczerze mówiąc mam zerową wiedzę na temat supli masowych i potrzebuję się poradzić Kapsy pasują mi bardziej, ze względu na przenośność, mogę to mieć ciągle przy sobie i wciągnąć w pracy.
Proszę o opinię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jeśli nie potrzebujesz gainera, to tylko kreatyna. A jeśli masz już kreatynę, to kupuj WPC .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan i pomoc

Następny temat

Ćwiczenia na wyrzeźbienie bicepsów

WHEY premium