SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - redukcja/wytrzymałość - droga do 30 podciągnięć

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 79980

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
hej morales_37
pytałeś mnie o pulsometr beurer pm50,a więc nie wiem nic o tej firmie i tym modelu.
jeśli myślisz o zakupie pulsometra,musisz wiedzieć do czego będziesz go używał i jakich funkcji będziesz potrzebował!
są bowiem modele zwykłe,które mierzą tylko puls.są też specjalne do fitnesu,biegania,kolarstwa,pływania,triathlonu,nurkowania,wspinaczki,itd.
ja mogę jedynie polecić ci firmę polar i garmin,ponieważ ich produktów używałem i byłem zadowolony.od kolegów wiem,że sprawdzają się też suunto i timex.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki.
To mój pierwszy zakup tego typu urządzenia, ale też nie mam sporych funduszy na to. Ten PM50 kosztuje 250zł, nie wiem czy najtańszy Polar tyle może kosztować .
Tak na prawdę to potrzebuję go do tego co ja robię aktualnie, czyli trening wytrzymałościowo-siłowy, do tego pewnie będę znowu biegał, pewnie znowu wrócę do HIITa. Ten akurat ma wszystko co potrzebuję, więc może nie będzie źle? Kupię go chyba i zobaczę co z niego będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wczoraj forum mulilo strasznie...,
moge odzyskiwac jedynie to co ja kasuje, ty wykasowales z posta caly tekst wiec nie wiem co tam bylo na koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko, to nie było takie istotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejszy dzień
Dieta
200g białka
Trening
15x podciągnięcia
15x pompki dipy skośne
15x thruster
4 serie, 16,5 minuty
Podsumowanie
Fajny trening, podciągnięcia wyglądały tak: 14+1 z krzesła, 11+4, 9+6, 8+7, pompki i thrusters wytrzymane bez przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Jak tak kapitanie ,czyżby jutro wypadał trening a dziś dzień regeneracji widzę ,że podciąganie coraz lepiej i tak trzymać

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 223 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 544
Hej
Wpadłam do Ciebie się przywitać... troszkę sobie tu poczytam...zawsze jakieś cenne rady się wyłowi. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
Morales widze coraz lepiej Ci to idzie, tylko tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 223 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 544
No troszkę poszperałam i widzę, że pięknie Ci to wychodzi... fotki uwidaczniają postępy. Poza tym niektóre posty maxymalnie mnie rozbawiły...typu - bezy - same białko, gdzieś tam na którejś stronce były hihi. Podbiorę Ci też kilka pomysłów obiadowych, bo niektóre miło się prezentują.

A co do podciągnięć, bo filmik też widziałam.... były czasy, piękne dawny czasy jak się było piękną i młodą kiedy robiłam nawet 20 - ale z nogami prostymi lub zgiętymi w kolanach... oj robiło się robiło... a teraz...szkoda gadać, aż wstyd się przyznać

Jak będziewsz miał moment, wpadnij do mnie, bo mam kilka question'ów

Zmieniony przez - kitka0102 w dniu 2009-01-21 00:26:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kitka 20x , szacunek, i to kobieta, baaardzo rzadkie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan i pomoc

Następny temat

Ćwiczenia na wyrzeźbienie bicepsów

WHEY premium