SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
ile jest najgorszych dni po operacji?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Pierwszy tydzień, no góra dwa. Ograniczony ruch to największa bolączka, w sensie że nie możesz sam się wykąpać, wizyta w toalecie to też problem itp. ból fizyczny to pikuś, gorzej jest z psychiką, są momenty że można się podłamać, ja wahałem się 2 lataczy zrobić operację czy nie, gdybym znowu miał podjąć tą decyzję to nie czekałbym ani chwili dłużej.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
warto?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7457
W sumie to 1 doba. Drugi dzień już wstaniesz i rehabilitant pokaże Ci jak chodzić o kulach. W 3 dniu wyciągają dreny to też jest dużo lepiej.
I tak jak mówi wirda, od bólu gorsza jest psychika i brak zgięcia na początku uniemożliwiający swobodne poruszanie się np. w toalecie(ja mam mały kibel w domu i muszę mieć otwarte drzwi )

Eldo
"Mszczą się słabi, nawiedzeni chcą cię zbawić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
a co to sa dreny? + czy na dzien przed operacja jak pojde na silownie moge wziac kreatyne i inne suplementy czy lepiej odstawic? i jak odstawic to na ile przed operacja? i czy jest mozliwosc wrocenia po miesiacu na silownie cwiczac sam korpus czy raczej nie?

Zmieniony przez - Leci w dniu 2012-12-31 16:45:24

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7457
Wpisz w google drenaż ssący bo ja ci tego dobrze nie wytłumacze . Są to rurki odprowadzające krew z kolana po operacji.

Eldo
"Mszczą się słabi, nawiedzeni chcą cię zbawić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
wpisalem w google grafika zeby zobaczyc jak to wyglada to rury do kanalizacji mi wyskoczyly hahaha :D dobra teraz juz wiem ;) a jak z suplemetnacja?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
niby można stosować suplementację, nie zaszkodzi, ale to i tak kilka % sukcesu.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
ale mi chodzi o suplementacje przed silownia kreatyna itp. czy na dzien przed operacja moge brac czy przestac a jak przestac to na ile przed operacja?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
a po co brać w trakcie? chodzi Ci żeby zmniejszyć ewentualny zanik mięśni? Nie wiem czy połączenie ketonalu z kreatyną to dobry pomysł : )

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chrupiący bark !

Następny temat

Omacor

WHEY premium