SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety mało mam pojęcia o lekarzach w okolicy, ale bez pieniędzy w tych czasach to nic nie można zrobić (albo znajomości). Jest może ktoś z okolic Wrocka i może doradzić jakiegoś lekarza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36567
posłałem ci na priv namiar na podobno dobrego lekarza z tych okolic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co sądzicie o tym jakbym się zgłosił do jakieś kliniki sportowej czy coś w tym stylu? Czy szkoda kasy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36567
klinika sportowa to jest tylko chwytliwa nazwa,jeżeli chodzi o lekarzy,to nie różni się ona niczym od zwykłej kliniki,czy też szpitala.Musisz po prostu trafić na dobrego lekarza,a gdzie będzie robiona operacja to jest sprawa drugorzędna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurczę trochę się boje że coś nie tak pójdzie i pożegnam się z aktywnym trybem życia. A jeżeli mam tą lekką niestabilność to jest jakaś szansa że jest np poboczne zerwane i obejdzie się bez operacji? Już się tyle nasłuchałem od ludzi że po 1 operacji było tylko gorzej a wiadomo jak to działa na psychikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36567
nie wiem czy miałeś robiony rezonans,ale na nim wyjdzie większość uszkodzeń więzadłowych i wtedy już nie będzie wątpliwości.Po dobrze wykonanej operacji i solidnej rehabilitacji jest spora szansa,że wróćisz do gry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam za miesiąc termin na ten rezonans. Trenuję siatkówkę na razie w szkole ale nauczyciel mówi że jak się przyłożę to mam szansę w jakimś dobrym klubie grać. Zrobię rezonans i z wynikami od razu do dobrego lekarza idę. Nie chcę stracić szansy gry w siatkówkę :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy całkowitym zerwaniu pobocznego mialbys duzą niestabilność i ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy możliwe jest że jak dostałem kosę podczas gierki i kolano uciekło do środka że zerwane jest poboczne a nie Acl? Na początku 2 tyg nie chodziłem prawie i kolano masaktycznie opuchnięte i bolało. Chirurg miejscowy też mówił o pobocznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36567
możliwe,chociaż do takiej sytuacji dochodzi rzadko.Poboczne piszczelowe o wiele rzadziej ulega zerwaniu niz acl a jeszcze rzadziej trzeba je rekonstruować,bo samo dobrze się zrasta.Najczęstsza konfiguracja uszkodzenia acl i pobocznego piszczelowego,to zerwane te pierwsze i naderwane to drugie

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2013-02-24 17:25:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chrupiący bark !

Następny temat

Omacor

WHEY premium