SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Już odpowiedziałem, patrz wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
B-REAL
Już odpowiedziałem, patrz wyżej


Zobaczyłem chwilę po tym, jak wkleiłem na nowo tekst, a nie mogę go usunąć. Dzięki za odpowiedź ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Dodatkowo jak złapiesz już skórę to wyprostuj i pozginaj parę razy kolano, wtedy tkanki dodatkowo się rozciągną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990










i co wy na to?

Zmieniony przez - Leci w dniu 2013-01-18 00:18:11

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Motywujące, aczkolwiek i tak gościu jest odważny, a może raczej mało rozsądny.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
ten 1 to tak samo pomyslalem czyli bede mogl wrocic ale stopniowo?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Osobiście nie znam osób które po dobrze wykonanej operacji, dobrze prowadzonej rehabilitacji i własnego zaangażowania w ten proces (siłownia, basen itp.) nie wrócili do sportu, no chyba że sami nie chcieli.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
czyli mozna ;)

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 577
Witam. Mam pytanie jestem praktycznie na świeżo po artroskopi kolana, 27 grudnia. Poszedłem niby tylko na łąkotke, ale niestety wyszło takie coś: stan po skręceniu kolana, uszkodzenie MM typu "rączka od wiaderka", uszkodzenie ACL z wytworzeniem cyklopa oraz Chondromolacja II stopnia przedziału przyśrodkowego kolana, to było rozpoznanie. Wykonano mi plastyke MM oraz plastyke ACL. Moje pytanie lekarz nie kazał mi stawac na nogę przez 6 tygodni i dostałem jakieś tabletki, natomiast rehabilitant kazał mi stawac na nogę i kogo tu słuchac?

I jeszcze jedno pytanko: nic mnie nie boli, nogę normalnie mogę zgiąc i wyprostowac i pytanie czy mogę jeździc samochodem? Już próbowałem to mi normalnie się jeździ, ale czy to nie szkodzi?

Zmieniony przez - Dabros90 w dniu 2013-01-18 14:11:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Jak lewa noga to jeszcze jakoś ujdzie, gorzej jak prawa bo tu jednak trzeba hamować, co przy nagłej sytuacji, możesz nie być w stanie tego zrobić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chrupiący bark !

Następny temat

Omacor

WHEY premium