SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu-oficjalny watek Q&A-Patrz str 1

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 182995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Rakotworcze to nie wiem. Ale mi po mleku wyrosla reka na plecach




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
osobiscie nie pijam mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4121
Jesteś pewien, Biniu, że w fazie NIE JEM nie można absolutnie żadnych kalorii? Dalej mnie dręczy temat z mlekiem. 15ml 2% mleka (minimum, by dało się coś mleka wyczuć w kawie) to ~8kcal. Z desperacji mogę lać 0.5% - wyjdzie ~6kcal na 15ml. Czy takie ilości kcal są akceptowalne czy jestem zmuszony pić czystą czarną?

Ekoiks, litości.. pisz w odpowiednich tematach... jak już bardzo chcesz porady Binia, to załóż nowy temat w dziale Olimp i nie pytaj o konkurencyjne produkty

Zmieniony przez - Xarez w dniu 2013-07-23 16:18:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
Spokojnie lej, na samo przyswojenie tej kawy spalisz więcej kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie ma nic stalego - jesli MUSISZ to niewielka ilosc mleka nie bedzie tragiczna
co nie zmienia mojego pogladu na to ze preferuje nie jesc NIC w fazie NIE JEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 55 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6543
Ja np. mam taką sytuację w domu, że czasami muszę coś ugotować dla rodziny podczas fazy NIE JEM no i wpadnie kilka kalorii bo trzeba spróbować jak smakuje zupa czy mięsiwo więc nie widzę problemu z tym mlekiem do kawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wiadomo ze w ogolnym obrazie to znika
natomiast boje sie takiej sytuacji

eee tam kilka kalorii
25 mint pozniej

eee tam kilka kalorii
25 mint pozniej
...

eee tam kilka kalorii
25 mint pozniej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem na wakacjach. Trzymam się dalej JEM/NIE JEM - rewelacyjnie się sprawdza, bo mogę siedzieć na plaży wtedy kiedy to jest najprzyjemniejsze, a potem kiedy to jest najprzyjemniejsze jeść i jeść Niestety jak to na wakacjach, siłownia nie jest elementem planu dnia. Za to biegam codziennie rano, jak zawsze pijąc przed porcje BCAA (15g proszku). Staram się jeść na tyle dużo żeby wyjść w bilansie na 0 ("Na oko"). Pytanie które mnie męczy, czy mięśnie bez bodźca do wzrostu/utrzymania polecą mocniej niż zwykle?

Tak poza tematem, czy jestem jedyną osobą która uważa za nierealne rozpuszczenie 10g BCAA Xplode w 200ml wody? To się da rozpuscić chyba dopiero w 0.5l :D

Zmieniony przez - TomekUrug w dniu 2013-07-24 11:20:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. nie powinno nic strasznego sie dziac - jesli przerwa nie bedzie za dluga
2. sprobuj nieco cieplej wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki. Następnym razem spróbuję też w ciepłej wodzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slim Expert

Następny temat

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

WHEY premium