SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HI TEC MEGA MASA - PODSUMOWANIE TESTU STR.84, 4 OSOBY!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Wstałem 11, jestem już po 1-szym posiłku. Czuję się lepiej niż wczoraj. Teraz odpocznę jakieś 30minut, i śmigam na nie za mocny trening barków, i tricepsów. Relacja wieczorem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
[size=big]TEST HI TEC- barteklip9- 07.02.2014 DZIEN TRENINGOWY


Dieta

1. 7 białek + 1 całe jajko z cebula( forma jajecznicy) i osobno owsiane( 100g ) z kawa, slodzikiem cynamonem

2. 50 GR wHEY c-6 + 7 WAFLI RYŻOWYCH

3. 70 gr makaronu durum 180 gram miesa+ 4 wafle ryżowe

4. 120 gram makaronu durum i 180 gram kurczaka

5. 250 gr twarogu chudego i 30 gram masła orzechowego ( skonczylo mi to dobre z Lidla;\ )

Jak widac tylko 5 posiłków, bo wstałem pozno wiec wieksze porcje ww w posiłkach, ale zazwyczaj jem ich szesc. Nie wiem czy to wina wieksze ilości ww przed treningiem czy Stanofusion, ale był power i konkretna pompa po takiej ilości węgli w przedtreningowym.

Dzisiaj kilka dodatków poszło do posiłków, ale bez tragedi, aha do tego chleb jeszcze łyżeczka musztardy chrzanowej- w formie kanapek ten posiłek

Suplementacja

* Bcaa- 20 gram po treningu
* Beta Bolic- 10 gram po treningu
* Vitamin A- Z rano i wieczorem po 2 kapsułki
* Stanofusion 30 gram przed trenigniem ( 40 minut)



FILMIK UKAZUJACY ROZPUSZCZALNOSC STANOFUSION HITEC







Smak bardzo kwasnej oranzady ale w tle czuc slodycz, zawsze leje malo wody do takich preparatów- i tym razem było tak smao i szło wypic. Albo to wina stanofusion, ale nie wiem, ale pompa na barkach była konkretna tak, ze na przednim aktonie pojawiły się nawet żyłki no i lekkie, ale bardzo leciutkie swędzenie od BEta-Alaniny

Nie brałem takich preparatów z dobre 4 miesiące ( jedynie kawa mocna przed tr czasami) wiec od razu poczułem, że "coś się dzieje", smakiem niepowala, ale takie skupienie jakie daje ta porcja 30 gramowa mi w zuplenosci wystarcza, proszek ( nie wiem czy to widac na filmiku jest jak cement/tynk o kolorze białym

Trening



Barki i tricepsy

- Unoszenie bokiem w górę 4s 20*, 15*, 10+rest pasue x2

- Wyciskanie na smith'cie 3s 12*, 10*, 8+rest pause x2

- Unoszenie sztangielek w tył opadzie tułowia 3s 15*, 12, 10(2 cieżkie bez rest p.)

- Unoszenie rączki na bok w bramie zza siebie + unoszenie raczki przodem 3s.łączone 10+10


-Pompki na poręczach 3s ostatni max. + rest pause

-Wąskie wyciskanie sztangi 3s 8p(1 lekka, 2 do upadku) 3sekfazy ekscentrycznej, dynamiczny wycisk.

-Ściąganie nachwytem na wyciągu 3s 12*, 10+rest pasue, 20 powt

Nawet nie ma co opisywac ciezarow, bo cały trening rozbiegany i odwlecozny bardzo ciągle ktos przychodzil cos cchiał o cos pytał, ale tez dlatego ze to były godizny wieczorne z tego co pamiętam 16-18 a wtedy najwięcej osob się schodzi na siłownie. Wiem, ze w unoszeniach na boki 15kg szło ost seria przy RP a wyciskaniu ( zrobiłem na wolnej sztandze bo nie ma smitha u mnie) 40 ledwie albo 50 kg, pompa była na tyle duze ze unimozliwiala wybicie sztangi w gore a asekuracja była na sali taka,ze wolalem zrobic mniejszym ciezarem a wiecej powtorzen niz zeby zeby powybijac .

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876


Siema dzisiaj barki oraz triceps. Dosyć lekko bo jestem lekko podchorowany. Więcej informacji w poniższym video





TRENING

Wyciskanie siedząc na maszynie 2x12-10 (ostatnia seria całym sztosem)
Wyciskanie hantli siedząc 3x12-8 (max tylko 32kg hantle)
Unoszenie bokiem w górę 3x10+10+10 (triset)
Unoszenie bokiem w górę jednorącz 3x10
Unoszenie bokiem w górę w opadzie z linką wyciągu dolnego 3x12-10

Wyciskanie sztangi wąsko 2x15-10
Prostowanie ramion z hantlą w opadzie tułowia 2x15-10 (mega weszło)
Prostowanie ramion na wyciągu górnym w płaszczyźnie poziomej 3x10-8
Prostowanie ramion na wyciągu 1x21 (21-ruchów wykończyło triceps ostatecznie)

Komentarz do treningu
O dziwo myślałem że jak na delikatne osłabienie będzie duuużo mniej mocy i chęci do treningu. Wszytko robiłem z zapasem i nie żyłowałem na maksa żeby nie dopyerdalać na siłe organizmu, jak jutro wstanę rano i będzie już gitara to nogi po prostu zamorduje na treningu tego możecie być pewni

Dziś bez szaleństw, testowałem ćwiczenie które robię rzadko, i nie szalałem z ciężarem. Ale coś czuje że jutro będzie juz moc na elegancki trening !



DIETA

Posiłek 1
150g kasza manna
180g białek jaj
80g sok truskawkowy łowicz
15g cukier

Posiłek 2
50g whey c-6
100g carbo

Posiłek 3
310g pierś z kurczaka
100g chleb pełnoziarnisty tost
100g banan
50g ser żółty
40g szynka wieprzowa
15g margaryny

Posiłek 4
1 mały kawałek pizzy
1 batonki maxi king

Posiłek 5
300g serek wiejski
70g ryż paraboliczny


KALORIE : 3463
BIAŁKO : 219
WĘGLOWODANY : 450
TŁUSZCZE : 84

Pizza(jako tako) i batonik wliczony w makro




Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2014-02-08 21:55:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164

Dzień 6 (08.02.2014)

DIETA I SUPLEMENTACJA
Dieta wyjazdowa
Suplementacja standardowa

Przed treningiem
Stano Fusion -30g

Po treningu
BCAA - 10g
L-Glutamina - 5g
Carbo - 50g
kreatyna - 5g

kreatyna - 5g

TERENING


Trening na siłowni u Radka Słodkiewicza razem z uczestnikami konkursu MR SFD. Dłuższą relację napiszę po powrocie do domu.Poniżej zdjęcia z całej imprezy.

https://www.dropbox.com/sh/cn472x4qvcs3n0i/q69oDGaomr#/




Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2014-02-08 22:38:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Pan Radek musi robić na żywo dobre wrażenie, chodź na tym zdjęciu raczej nie wygląda korzystnie Ale tak to jest na tych zdjęciach, raz lepiej raz gorzej

Sam ostatnio oglądam dużo materiałów z jego siłowni (polecam odwiedzić jego kanał na youtube, dużo ciekawych rzeczy).

Teraz zbliżają się ferie jak już wspomniałem we vlogu, i właśnie razem z kolegą z trójmiasta mamy pewne plany co do "treningowych wycieczek" tu i tam... Jesteśmy w trakcie pomysłów gdzie by się wybrać, wstępnie jest to już ustalone, ale nie wiadomo jak będzie z pieniędzmi. Ja nie mam w sumie żadnego stałego dochodu czy to z pracy czy z innych źródeł, także trzeba kombinować póki się jeszcze uczę . Także dzieki wielkie jeszcze raz HI-TEC za zasponsorowanie supli które w moim przypadku są jedną z głównych rzeczy na które wydaję pieniążki, pomijając diete, karnety na siłownie i jakieś drobiazgi

RedAlert jak siłownia ? mega pewnie co ?

______________________
Dodatkowo mogę opisać smak whey c-6, ciastko z kremem po wymieszaniu razem z wodą.
Powiem tak, w mlekiem lepiej, ale nie ma jakieś mega potężnej różnicy.
Jednak jak ktoś ceni sobie rozkoszowanie się smakami białek, to nie polecam testować mieszania z wodą

Modlę sie o to abym jutro czuł się w 100% dobrze.
Jeśli tak będzie to moje nogi zostaną poddane
totalnej destrukcji i pacyfikacji, obiecuję

Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2014-02-08 23:13:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Ooo, zdjęcia dopiero teraz zobaczyłem.
Dużo potężnych dzików. Randall'a z forum znam.
Czasami widuję go na siłowni (Szczecin), kawał chłopa.
Karol Małecki widzę też był, jak masz okazję, możesz
skoczyć do City-Zenu, też fajna, klimatyczna siłownia

Zazdroszczę, narobiłeś smaka :D
Gdybyśmy wszyscy mieszkali bliżej siebie to można by
zrobić jakiś wspólny trening ekipą z testu Hi-Teca

Dobra idę z psem, i spać, bo jutro nogi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Pozazdrościć trenu Red !

Fuuun - jak zdrowie ? Lepiej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Radek chyba jest po zabiegu więc zmalał. Tak mi się wydaje.

Panowie, elegancko prowadzony test. Oby tak dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
pit- jest dużo lepiej dziś tylko kaszel lekki (na co nie zwracam uwagi), i z rana katar delikatny A u Ciebie jak ?

Ja wstałem o 12:30, jetem po pierwszym, przedtreningowym posiłu.

czuje się dobrze także dziś będzie TOTALNY ARMAGEDON na nogi !

o 14:40 zaczynam trening ~!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to dobry pomysl zeby laczyc muscle pharm combat +thermo speed extreme

Następny temat

Jak odmierzyć 8g BCAA

WHEY premium