SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekspert Tomek Pabiniak Pomaga i Udziela Rad

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nie ma znaczenia juz jaka bedzie to forma wazne zebys nie liczyl bialka chociazby z ryzu.... bialko to piersi kurczaka indyka chuda wolowina ryby, bialka jaj, odzywki wysokobialkowe, bialy ser (od czasu do czasu) nawet chuda wieprzowina od czasu do czasu podczas budowania masy
sory ze tak dlugo nie pisalem ale jakies problemy byl podczas tej przebudowy strony ...
ja jak robie mase czesto zwiekszam kalorycznosc tluszczami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
No ja Ciebie rozumiem, ale np gdy podbije te tłuszcze do hmm jakiś 2g? może nawet troche więcej. A co do białka to po podliczeniu z tamtej diety wyszło mi takie podsumowanie z (400g piersi z kurczaka, 200g jajek, 100g chudego sera białego)
Podsumowanie posiłku:
785.0 kcal
125.9 białka
29.0 tłuszczy
4.5 węglowodanów

Teraz gdy do posiłków 2-6 dodałem po 50g białka
Czyli po 150g piersi, oraz 150g sera białego, tak to wyszło w podsumowaniu:
Podsumowanie posiłku:
1056.5 kcal
177.8 białka
35.2 tłuszczy
6.3 węglowodanów
Miejmy nadzieje, że właśnie w tym tkwi problem, poczekam ok. 2-3tyg, jeśli waga ruszy i zobacze poprawe w lustrze to dodam cardio 3x w tygodniu, żeby ogarnąć troszke tkanke tłuszczową oraz podkrecić metabolizm, co o tym myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
zrob tak zeby bialkl roslinne bylo na poziomie tych 2-2,3g/kg a w razie portrzeby zwiekszaj tluszcze i wegle az sie ruszy mniej wiecej sobie popisalismy i mysle ze wiesz o co chodzi ... pamietaj jeszcze tylko o tym ze na masie troche mniej spozywa sie bialka niz na redukcji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Tomku chyba chodziło Ci o białko zwierzęce, a nie tak jak napisałeś roślinne. Co do ilości białka na masie. a na redukcji to wiem o tym:) Bardzo dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
tak male przejezyczenie padlo z mojej strony ... to fajnie ze moglem pomoc oby teraz sie ruszylo i zeby wiecej Cie to nie martwilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam Tomku mam takie male pytanie jak myslisz czy mialbym jakie kolwiek szanse ze by wystartowac w zawodach kulturystycznym tu link do moje dziennki jaezeli mozesz odpowiedz w moim temacie co pociagnac do przodu jakis plan pozdrawiam https://www.sfd.pl/Pierwszy_i_nie_ostatni_dziennik_Półtorsona_:_-t816475.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
pewnie ze probuj tylko nie stawiaj sobie zadania ze zrobisz to za polroku albo nie wygrasz np na przyszla wiosne debiutow... ciezko trenuj jezeli nie bardzo wiesz jak do tego podejsc masz napewno w swojej okolicy kogos z doswiadczeniem kto pomoze ulozyc diete i jakos bedzie w stanie po prowadzic Cie do zawodow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam własnie sprawa wyglada nie bardzo gdyz mieszkam w opocznie najblizsza osoba która mogla by mi pomoc jest o ile sie nie myle w tomaszowie mazowieckim to jest 25km wiec to troche nie bardzo ,jestem ambitny i napewno bym dawal z siebie wszystko tylko nie mam jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jezeli dla Ciebie 25km to straszna przeszkoda to rzeczywiscie nie .. ja jezdze na konsultacje do poznania ode mnie to jest 250km....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
)Twoja wypowiedz tomku zmobilizowała mnie do wycieczki napisze jak juz bede coś wiecej wiedział :
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyperfusion z czym mieszac..

Następny temat

x-pump mdlosci

WHEY premium