SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125608

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Woodchoper dobre ćwiczenie, ale ja ci przyznam Madzianna, że też mam problem z równowagą i nie robię tego jakoś szybko. Ważniejsza jest dla mnie stabliność, zmniejszyłam ciężar i działam. No ale tak ładnie jak ten pan nie robię, ale z czasem ... również na wyciągu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
Niezamaco I tak jeszcze za pamięci (bo ja nie umiem tego wypatrzyć na filmiku) - w wiośle sztangielkę pamiętasz żeby ruch szedł od łopatki, nie z ręki? A potem sztagielka idzie w dół aż do rozłożenia łopatek.
I w wejściu na ławkę ciągnie tylko górna noga - nie wybijamy się z dochodzącej? Tu łatwo samą siebie oszukiwać (wiem bo sama się na tym łapię

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
Ok, trzeba się Dzieciem z ospą trochę zająć. No i zrobić trening. Bye

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Wydaje mi się ze tak robię... rzeczywistosc moze okazac sie inna ale przynajmniej staram się i pamiętam o tym ;) następnym razem popracuje nad PP i woodchopp będzie na wyciągu. Al trudne te ćwiczenia co ? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Trudne, trudne, ale damy radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Madziannna mnie to się w ogóle wydaje, że wszysto jesszcze robię tak sztywno . i cały czas myślę, czy łopatki ściągnięte (moja zmora) czy coś tam. brakuje płynności, ale myślę, że z czasem wypracuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
a mi się wydaję, że wszystko robię jak jakaś kaleka i nic mi nie wychodzi tak jak powinno i ćwiczyć nie umiem ;P masakra to ogarnąć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Doskonale Cię rozumiem ;) jak się skupiam i pamiętam o jednej rzeczy to nie pilnuje drugiej i tak w kółko. Trzeba być cały czas na maxa skoncentrowanym. Ciężka praca taki trening :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium