SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
I w takich niuansach właśnie jest ukryta często pozorna trudność ćwiczenia. Ale jak zrobisz tych przysiadów w kilka miesięcy 1000 to wówczas zaczynają pewne rzeczy wychodzić i zaczynasz dostrzegać pewne drobne sprawy, które z pozoru niewiele znaczą ale na pewnym etapie robią kolosalną różnice w wykonaniu liftu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dokładnie i pewnie w niejednym moim ćwiczeniu są takie błędy. Z czasem pewnie do tego dojdę.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Tak jak tylko będziesz obserwował i analizował na spokojnie ćwiczenia to takie drobne poprawki sam wprowadzisz bo tego przez net się nie da zrobić.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
TRENINGI:


KOMENTARZ DO TRENINGU:
Wszędzie delikatnie do góry także jest super. Deload dał radę jak zwykle Wynika z tego że u mnie regeneracja jest słaba. Ciekawe czy nie robił bym lepszego progresu na planie 3 dniowym? Teraz na pewno nie będę już nic mieszał, ale jak skończę redukcję i wyjdę pomału z niej. Mam zamiar bardzo pomału dodawać kalorie tak żeby się nie zalać. I wtedy pociągnąć tą masę dłuugo może ze dwa lata. Prawda jest taka że przy tak niewielkiej ilości masy mięśniowej jaką mam to redukcją jest tylko stratą czasu. No i jak wejdę na tą masę to mam zamiar też przetestować na sobie wszystkie sensowne plany i metody treningowe. Wtedy będę wiedział co jest najlepsze dla mnie i w obrębie których planów najlepiej się "kręcić"

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

To było w środę po treningu.


Dzisiaj po treningu był grill i trzy rodzaje chudego mięsa. Wołowina, wieprzowina i drób






Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-05-06 18:22:12

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
W talom razie trzeba popracować nad regeneracją.

Jestem zwolennikiem co najmniej 4 treningów w tygodniu to takie optimum ale okresowo też trenuje po 3 razy w tygodniu. Jak jestem w pracy po kilkanaście godzin trening 4 razy w tygodniu mija się z celem.


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2016-05-06 18:40:06

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No tak, ale jak jeszcze można poprawić regenerację? Pracuję 40h/tyg w umiarkowanej pracy fizycznej. Tak w sumie to jest to zazwyczaj lekka praca i tylko czasem coś ciężej jest. Zawsze kładę się pomiędzy 22 a 23 i wstaję 6:10 to jest 7-8h snu. Plus w weekendy śpię jakieś 9h. Odżywiam się zdrowo, piję dużo wody, witaminy, minerały, samo masaże, wszystko jest. Co jeszcze można poprawić?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
No to odpowiedź jest prosta starość A poważnie to nie powinieneś mieć problemu z regeneracją ale jeszcze jedno jesteś na deficycie kalorycznym teraz ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Też myślę że to starość No myślę że jestem aktualnie na delikatnym deficycie i od przyszłego tygodnia mam zamiar go pogłębić Ale problemy z przetrenowaniem miałem nawet przy 4000 kcal. Także to będzie chyba starość hehe. Przebimbałem najlepsze latka i tyle. Ale jak to mówią lepiej późno niż wcale

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Ja robiłem po 6-8 sesji treningowych tygodniowo w zeszłym roku i jak tylko sen i miska grały to regeneracja hulała na całego ale jak tylko doszedł gorszy okres w robocie to musiałem sesje zaraz obciąć bo nie dawałem rady. Ale u Ciebie to coś dziwnego może potrzebujesz więcej snu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No mówisz coś dziwnego. W internecie też można znaleźć sprzeczne opinie. Niektórzy mówią wręcz że nie ma czegoś takiego jak przetrenowanie!! I to jakaś wymówka leniwych. Inni mówią że tylko nie liczni nie mają przetrenowania. Na przykład Puma na mnbbc mówi tak: Że tylko nie liczni mogą trzepać ćwiczenia wielostawowe jedno za drugim i nic i nie będzie. Reszta padnie po kilku tyg. Ja wiem po sobie że jak treningi są bardzo intensywne, a takie są w 99% u mnie. To co jakieś 6-8tyg muszę zrobić tydzień lekki inaczej staje z progresem i jak próbuję to ciągnąc dalej to organizm zaczyna się bardzo sprzeciwiać. Teraz staram się już do takiego stanu nie doprowadzać.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium