SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 226892

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
Prawda jest taka , ze jak by nie Aras to nie jeden małolat juz dawno by sobie zrobił krzywde bo zle by ktos inny mu doradził i wtedy płacz . :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
albo by nie żył

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
Szukałem tematu w stylu "szybkie pytanie - szybka odpowiedz", ale nie znalazłem. Nie chcąc zakladac nowego tematu spytam w spam poscie.

Jak radzicie sobie z puchnącymi mięśniami piszczelowymi przednimi? Nie wiem czym to jest spowodowane, że tak "puchną", a co najgorsze widać jak żyłę wypie**ala. Czasami tak mam nawet przy chodzeniu, nie wspominając o bieganiu.

Tak, szukałem w innych tematach. Nie potwierdzam tezy, że to zależy od ilości wypitej wody. Czy 5l czy 2l występuje taki sam efekt - losowo.

Zmieniony przez - alpha89 w dniu 2012-06-15 14:44:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29396 Napisanych postów 62847 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902210
puchniecie piszczeli czy prostownikow jest spowodowane nadmierna retencja wody a za retyencje wody najczesniej odpowiada podniesiony poziom estrogenu lub zla dieta. zniwelowac to mozna poprzez dodanie antyestrogenu czy tez inhibitora aromatazy do cyklu ew mozna sprobowac obciac wegle w diecie szczegolnie proste i ograniczyc spozycie soli sodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
100g kaszy gryczanej rozbite na dwa posiłki, 50g owsianych górskich, do tego jakieś 1-5kg warzyw rozłożone na cztery posiłki + 2 banany po treningu siłowym. Soli nie używam.. Estrogen ponad normę bo testosteron wywindowany w kosmos :/ Trzeba żyć..

Cykl kończę za niedługo, więc już się nie będę bawić.. pociągnę tak do końca.

Dzięki za odpowiedź!

Zmieniony przez - alpha89 w dniu 2012-06-15 17:41:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94431 Napisanych postów 364366 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668927
juz myślałem co innego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
dorzuć taurynę 10 g dziennie, może pomorze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
może mazowsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Nie ja z pomorza
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium