SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wwianek - dziennik treningowy 2014

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Issana smuteczek :( mam nadzieję, że ogarniesz się i dołączysz do nas szybko

wwianek ekstra paczuche dostałaś!

Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-10-17 18:41:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Issana
No nie wiem . :D Możliwe, że już niedługo, ale najpierw muszę doprowadzić swoje zdrowie do ładu. Później wrócą treningi, dieta i pojawi się dziennik a teraz to ja wam pokibicuję !!


Czekam z utęsknieniem i życzę szybkiego ułożenia wszystkich spraw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim
Dopiero co wróciłam z treningu, dosyć późna pora jak dla mnie Ale ćwiczyło się fajnie, a to najważniejsze.
17.10.2014
trening: PUSH
1. wyciskanie sztangielek skos
3 serie rozgrzewkowe + 20kg x 8 / 17,5kg x 9 / 15kg x 10 / 12,5kg x 12 / 10kgx 15 - ciężar na łapę
2. wyciskanie sztangielek siedząc
2 serie rozgrzewkowe + 15kg x 8 / 12,5kg x 10 / 10kg x 15
4. unoszenie bokiem na maszynie 4x 10+15+20 (dropsety)
5. odwrotne rozpiętki na maszynie 4x 10+20 (dropset)
6. wyciskanie wąsko na suwnicy 6x 8-10
7. wyciskanie francuskie siedząc sztangielką 4x 12
Po treningu obiecałam sobie interwały. Wskoczyłam na jednego orbitka - kiepsko, na drugiego- jeszcze gorzej.. Darowałam sobie maszyny i zrobiłam w 10 minut różne ćwiczenia: thrusters, wskoki na skrzynię, swingi, K2E.. Kombinowałam, byleby tętno podnosić
Ogólnie trening fajny, cieszę się z tego 40kg na klatę, bo poszło dużo łatwiej niż kiedyś tam. Mam chrapkę na 17,5kg w wyciskaniu na barki, ale chyba muszę poczekać jeszcze

Forma z dzisiaj Fajnie by było, gdyby barki urosły jeszcze bardziej, chociaż ostatnio współlokatorka powiedziała, że bardzo jej się podobają i widać mięśnie
dieta:
1. jaglana (100g), banan, dynia pieczona, jajko

2. owsiane (100g), jajko, cukinia
3. polędwiczka wieprzowa (150g), ryż (100g), warzywa
4. płatki owsiane (100g), jajko, cukinia, jabłko, morele suszone, whey, olej kokosowy

Jednak jedno jajko na 100g płatków to zdecydowanie za mało- placek wyszedł bardzo zbity i sypał się podczas przewracania

suplementacja
joint fix, kreatyna, omega-3, kompleks witamin, BCAA, ZMA
Dzisiaj miałam okazję pierwszy raz wypróbować UNS-owego joint fixa i kreatynę Całkiem smaczne, ale zapach mają jeszcze lepszy
Na dniach wkleję notkę z dokładnym opisem poszczególnych produktów, które uważam, z moimi odczuciami i zdjęciami Ale niestety póki co cierpię na niedoczas i nie mam czasu nawet latać po Waszych dziennikach, za co bardzo przepraszam. Mam nadzieję, że od przyszłego tygodnia będę mieć trochę więcej luzu na uczelni i wszystko nadrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wianek w barkach podrosłaś! Są megaaaaaaaaaaaaa

Chrapka na 17,5kg na barki? mnie by to zabiło czaję się na razie na 15stki

Do takiego omleta to myślę, że z 3 jajka i byłby cacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na jutro wstawiłam masę z 2 jajek, ozbaczymy co to wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie uwierzysz słońce ALE dziś w końcu zrobiłam wątróbkę na którą się czaiłam od X czasu - to oczywiście Twoja zasługa - Ty jesteś moją inspiracją do wypróbowania podrobów ;)

Ps. Wg mnie również podrosłaś w barach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nooo podrosła podrosła!

Ciekawe jak tam dzisiejszy omlet się udał na dwóch jajcach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris.K
Nie uwierzysz słońce ALE dziś w końcu zrobiłam wątróbkę na którą się czaiłam od X czasu - to oczywiście Twoja zasługa - Ty jesteś moją inspiracją do wypróbowania podrobów ;)

Ps. Wg mnie również podrosłaś w barach ;)

ooo! i jak smakowało? zrobiłaś mi smaka i chyba w poniedziałek też zjem
Amber, wyszedł!

18.10.2014
Dobra, szybka wypiska z kolejnego dnia nietreningowego w tym tygodniu
Cały dzień spędziłam na konferencji z żywienia kobiet w ciąży, matek i dzieci. Fajne spotkanie, parę informacji na pewno się nie przyda- jak nie mi (bo na dziecko się nie zanosi ), to na pewno moim przyszłym klientom.
Dostaliśmy full materiałów, całą siatę różnych broszur, reklam, i uwaga! Puszkę oliwy!!! :

Rozczuliło mnie to

dieta:
1. jaglana, banan, whey, śliwki

2. żarcie na konferencji: paczka wafli kukurydzianych (również prezent), tarta z warzywami + jakieś zielsko:

(całkiem smaczne, ale nie chcieli się podzielić recepturą) + ciastka dużo ciastek!
3. polędwiczka grillowana, ryż, warzywa
4. owsiane, 2 jajka, tuńczyk, cukinia, koncentrat pomidorowy


suplementacja:
omega-3, kreatyna, joint fix, kompleks witamin, ZMA

Jutro trening nóg, mam nadzieję, że uda mi się pobić PR i siądę w końcu powyżej swojej masy ciała Przysiad to póki co mój najsłabszy punkt, a najgorsze jest to, że blokada siedzi w głowie, a nie w mięśniach. Ale będę walczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Szczerze mówiąc pierwsze wrażenie ekstra. Pierwszy raz jadłam więc się podjarałam jak szczerbaty sucharami. Niestety po jakiejś godzinie/ może dwóch od zjedzonego posiłku zaczęłam żałować - nigdy więcej wątróbki. To jakie BĄKI po niej są, są nie do opisania ;D

Jednak dziękuję :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
serio? to widocznie jesteś delikatna jak francuski piesek
ale zwrócę na to uwagę następnym razem.


tak w ogóle.. jesteś chyba jedną z najbardziej otwartych i szczerych osób w tej kwestii jakie znam co prawda mojej współlokatorki nie pobijesz, ale widzę, że rozmowa na temat bąków nie stanowi u Ciebie problemu hahaha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

Następny temat

Road to MP2015 ;)

WHEY premium