SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wwianek - dziennik treningowy 2014

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25469

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
jest co pokazać to czemu się wstydzisz? czekamy na filmik

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Telefon w rękę, podchodzi do kogoś i prosisz o nagranie i dodajesz tylko żeby nie nagrywał w pionie, potem dziękujesz, wrzucasz na yt i tutaj link. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, kiedyś nagram. Może nagram przysiad, to sama w końcu zobaczę, co robię źle

06.11.2014
trening: PULL
1.wiosłowanie jednorącz 6x 12
15kg-20kg z mega skupieniem, pilnowaniem techniki, bez szarpania, z zatrzymaniem - muszę jakoś wytłumaczyć ten regres w ciężarach haha
2. podciąganie szeroko na maszynie 5x 10-12
3. ściąganie drążka do klatki, wąski chwyt 4x 10-12 + podwójny dropset po ostatniej serii
4. narciarz 3x 15
5. MC 4x 10
85kgx 8 w ostatniej serii, ale piekło <3
6a uginanie sztangielek 5x 10
8kg/9kg
6b uginanie na wyciągu 5x 15
Trening trochę rozwleczony, bo robiłam ze znajomym ("znaliśmy" się od dawna, ale dopiero dzisiaj się sobie przedstawiliśmy haha). Całkiem spoko się ćwiczyło, chociaż już trochę się odzwyczaiłam od towarzystwa jednak. Wpadłam na siłkę z zamiarem zrobienia szybkiego treningu, a rozwlekł się do 2h prawie, bo w międzyczasie ucinałam sobie pogawędki z trenerem (najlepszy, jakiego w życiu spotkałam tak naprawdę).

dieta:
1. płatki owsiane, jajka, olej kokosowy, banan, jabłko
kawę dopijałam na przystanku, bo bym się spóźniła dobrze, że trenuję, to bez problemu mogę uskuteczniać sprinty z rańca i jakoś tam zdążam na te zajęcia
2. makaron, kurczak, warzywa
3. jaglana, whey, dynia
4. łopatka wieprzowa duszona, warzywa, ziemniaki

suplementacja:
omega-3, kompleks witamin, witamina C, joint fix, ZMA, kofeina, BCAA, kreatyna

Swoją drogą.. Miałam dzisiaj fakultet "dietetyk w klubie fitness" i pani mgr krytycznie się wypowiadała na temat suplementów i stwierdziła, że kreatyna nie jest dla kobiet, bo od niej za bardzo mięśnie rosną. Noszkurde chyba coś robię źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
hahahahahaha musisz to wziąć Aga do siebie - jest taka opcja, że któregoś dnia się obudzisz i... będziesz miała ZA dużo mięśni nagle przez kreatynę :D
Czekam z utęsknieniem na obiecany filmik;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
odstaw kreatynę, olej ciężary i idź na zumbę

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak! Zumba jest zdecydowanie dla mnie! <3 Uwielbiam takie taneczne zajęcia w grupie, ach.

Ogólnie to tylko z tą kreatyną się nie zgadzałam.. Aaa! Jeszcze powiedziała, że jej klientce po kazeinie wzrósł poziom tłuszczu Ale czemu ta klientka się uparła na kazeinę to ja nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ale mają ludzie pomysły :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
WWianek fajna gęstość mięśnia ;) Brzuch też dobry ;>
będe tutaj zaglądał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam tanecznych zajęć nie lubię bo nie mam do tego pamięci i sie denerwuję

wwianek dawaj swoją kratę na brzuchu w konkurs! czemu Cie tam nie ma to ja nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma kraty, nie ma zdjęcia hahahaha
Ja z tą zumbą to żartowałam, bo ja się do tego też w ogóle nie nadaję. Czułabym się jak słoń w składzie porcelany.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

Następny temat

Road to MP2015 ;)

WHEY premium