SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wwianek - dziennik treningowy 2014

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25473

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Przecież to to samo tylko ćwiartka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Seba ja nie jadłam ich to nie mam pojecia nawet jak smakuja i moge sie tylko domyslac :D

wwianek fakt - małe jest piekne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahaha, ale dywagacje na temat czekolad
pozwole sobie tylko pozalic, ze u mnie zadnej promocji na duze czeko nie bylo :( i na kurczaka/indyka tez nie, skonczyla sie chyba w poniedzialek.. dziwne, bo Ty chyba dzisiaj kupowales za 12zł, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Na duże była tydzień temu, teraz jest na 100g. Indyka nie ma w promocji, dlatego taka cena, że ostatni dzień przydatności do spożycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wwianek temat czekolady opanował większość dzienników i mimo to można o tym pisac i pisać
Żeby było tematycznie trening dziś był?

Seba miałeś mega farta na to mięcho - ja takiego szczęscia to nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieee, dzisiaj bez treningu.. Idę zaraz na rozmowę o pracę na ten weekend, ale nie wiem jeszcze, czy ją w ogóle wezmę. Także nie wiem, czy wpadnie trening w sobotę i niedzielę. Jesli tak, to jutro robimy plecki z Aniasquats. Jesli nie, to zrobimy je razem w przyszlym tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wyczekuję w takim razie z niecierpliwością zdjęć ze wspólnego treningu dziewczyny ;)
Co do staników sportowych to co Ci się Aga w nim odznacza - napisałaś, że to co nie trzeba czyli?:)

Jak dla mnie te z nike są straszne, one to dopiero spłaszczają caaaaaaaaaaaaały przód. Jak dla mnie lipa straszna, nie polecam. Ostatnio byłam w TK MAXX, co prawda nie miałam czasu na przymierzanie ale kątem oka widziałam kilka konkretnych modeli ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Melduję, że dzisiaj dzień nietreningowy wieczorem poszłam na rozmowę o pracę w ten weekend, ale okazała się totalnym niewypałem - będę się z niej śmiać z dobry tydzień jeszcze.
Dieta niezbyt ładna..

1. jaglana, banan, dynia pieczona, whey
2. owsiane, 2 jajka, tunczyk, koncentrat, cukinia
3. ziemniaki, poledwiczka wieprzowa, warzywa
4. pizza hawajska

Jutro z samego rana trening z Anią Robimy plecy i mam nadzieję, że dzisiejsza pizza doda mi trochę supermocy

Doris, słyszałam, że w TkMaxx mają fajne modele ostatnio. Ale póki nie znajdę jakiejś pracy, to nie lepiej nie wchodzę do tego sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
25.10.2014

Melduję się po super treningu z Aniasquats! W obrót poszły plecy i bicepsy, czyli mój ukochany trening PULL :wub:

trening: PULL
1. wiosłowanie nachwytem
2 serie rozgrzewkowe (20 i 30kg) , 40kg - 60kg x 8 + 45kgx 12 / 40kg x 12 / 40kg x 12
2. wiosłowanie jednorącz 6x 10-8
20kg-25kg

dopiero na zdjęciu widzę, jaka ta pozycja jest dziwna :rolleyes:
3. podciąganie szeroko na maszynie 5x 10-12



4. przyciąganie wyciągu dolnego do brzucha 3x 15
5. uginanie sztangielek 4x 10 + 15

Trening w doborowym towarzystwie, więc ćwiczyło się świetnie Trochę zaspane byłyśmy z samego rana (ja nie mogłam zasnąć, bo do pierwszej w nocy wypełniałam CV dla PizzaHut ), ale dałyśmy radę.

dieta:
1. jaglana, jabłko, whey
2. makaron, tuńczyk, rodzynki, fasola czerwona, majonez

3. jaglana, kurczak, cukinia

4. ryż, kurczak, fasola czerwona, pomidory

suplementacja:
omega-3, kompleks witamin, kreatyna, BCAA, ZMA



Zmieniony przez - wwianek w dniu 2014-10-25 19:35:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu będziesz mieć ubaw z tej rozmowy przez kilka dni? czyżby padły jakieś głupie i z kosmosu pytania?

Fajnie, że znów udało Ci się z Anią powiczyc
Co Ci sie nie podoba w pozycji w wiosłowaniu? jak dla mnie hmmm jest bardzo sexi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

Następny temat

Road to MP2015 ;)

WHEY premium