SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wakacje2006-nowe foty kojocika%-) 85str

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
skrzydła o korwa


Bernard Halama a ty 95 masz w pasie


Zmieniony przez - miskarb w dniu 2005-08-11 10:07:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26760
Nicka i podpis walenelm kilka lat temu {wpisujac na pale}i nie chcailo mi sie zmieniac :PNO ale napewno tam nie ma 115 bez przesady... nie pamietam ile Jarek Dymek mial cos kolo 135 ;]Wyrzezbione zawsze wydaje sie wieksze

Szanuj ojca swego i metke swoja! :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Halama - nie chcesz wierzyc to nie ze tyle mam twoja sprawa, bez napinania mam grubo ponad 100cm, a tyle co napisales to mialem jak zaczynalem cwiczyc wiec sie nei osmieszaj

Zmieniony przez - kojot15 w dniu 2005-08-11 13:56:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
no dobra ale jarek dymek mial korwa 20cm wiecej, a jak chyba sie orientujesz cos to wiesz ze kazdy centymetr wiencej jest coraz gorzej zdobyc nie?


nie wierzysz to nie -twoja sprawa, po co mialby klamac? klamalby sam siebie a nie nas


ca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5886
boze ludzie kiedy zauwazycie ze kojot sciemnia?;/ zobaczcie jaki jest podjarany ze go tak wychwalacie ze pisze byle co aby podbic ten temat...

i btw kojot uwazasz ze niedowierzanie w twoje wymiary to osmieszanie sie? to ty sie osmieszasz piszac takie rzeczy lolku;]

Zmieniony przez - nammahK w dniu 2005-08-12 00:18:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Masz niedowiarku jeden dowod na to ze to sa moje zdjecia https://www.sfd.pl/temat209358_strona4/ - znajadziesz tam wypowiedz filara53 jak pisze ze to sa moje zdjecia, ktory jest trenerm juz od wielu lat i ma autorytet. A jesli chodzi o wymiary ze napisalem ze jest smieszny, bo dal mi ponad 20cm mniej wklacie niz mam naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2300
kojot olej sobie cwicz i juz nic nie pisz bo większość i tak ci wierzy a reszta tak samo z tym że ci zazdroszczą i pisza durne posty byle tylko tobie dogryść a ty nammahK odpusć sobie i nie wmawiaj głupot pozdro kojot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
czako86 to difka,

nie kazdemu moze sie takie cos podobac, zauwaz jaka arnold mial klate, mimo mlodego wieku koles ma ladnie podcieta, a przeciez oto chodzi zeby wyraznie wyrozniala sie brzucha

koncz wasc wstydu oszczedz!

a kojto wrzuc nowe fotki, najlepiej duze jakies

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Widziałem wszystkie Twoje zamieszone tutaj zdjęcia(chodzi o kojota) i jestem pod wrażeniem. Naprawdę masz imponującą budowę. Już niejedna osoba Ci to tutaj pisała, ale wierz mi że te wszystkie komentarze w stylu "fotomontaż" albo podobne wypływają z czystej zazdrosci. Twój najszerszy jest super.
Z tego co widzę w profilu to jesteś moim rówieśnikiem i lubisz grać (podobnie jak ja) w siatkę. I mam jedno pytanie. Jaki masz wyskok przy takiej sylwetce i czy robiłeś coś ze swoim skokiem(jakieś programy albo sztanga??).

p.s. Życzę Ci dalszej wytrwałośći w ćwiczeniach i mam nadzieję że będziesz dążył do wykoniania postawionych sobie celów

Oczywiście trzymaj Soga

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
el nino ja takze w siatke gram, i wyskok w sumie mam dobry nigdy go nie trenowalem jakos tzn robilem przysiady wspiecia itp... i czasami treningi silowe byly i wyskok sie poprawia
SOG za siatke

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foty do oceny !!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

moje Fotki(bez koksu) - oceńcie

WHEY premium