SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wakacje2006-nowe foty kojocika%-) 85str

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6667
dajcie spokuj chłopakowi. Niech dalej bedzie miał swojego posta (za b.dobre wyniki )

Fizjoterapeuta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
ziompel --> MaTEO:
"Proszę moderatorów o zamknięcie tego tematu i otworzenie nowego z linkiem do tego. przyspieszy to znacznie forum. tak proszę robić z tematami pow. 1 tys. wypowiedzi"

ps. zartowalem z tym zamknieciem
dla mnie pomysl w ogole poroniony...bo taki gainer w 'po silowni' juz tez ma przeciez ponad 1000 odp.
no ale to mateo i jego pomysly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Chaczyk - nu nie wytrzymam

Herpu - nu dolny slask 100kg od wroclawia w strone granicy

ziompel - :*

Kozik1987 - widze ze juz z nowego nicku na stale kozystasz

banan14_88- a ja juz myslalem ze na serio piszesz https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] nie wiem co ostanio sie dzieje z tym forum jakies ograniczenia powprowadzane sfd sie zacinia nie zawsze mozna wejsc na forum, pare stron przegladne i sie blokuje mhm Mateo w poniedzialek sobie z tym poradzi nie wiem co ostanio sie dzieje z tym forum jakies ograniczenia powprowadzane sfd sie zacinia nie zawsze mozna wejsc na forum, pare stron przegladne i sie blokuje mhm Mateo w poniedzialek sobie z tym poradzi nie wiem co ostanio sie dzieje z tym forum jakies ograniczenia powprowadzane sfd sie zacinia nie zawsze mozna wejsc na forum, pare stron przegladne i sie blokuje mhm Mateo w poniedzialek sobie z tym poradzi [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6667
Kojot tamto konto mi brat zasmiecił

Fizjoterapeuta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
hehe.:P Brzuch Marzenie hehe.;P Łapki estetycznie ale
Klatka odstaje.. mnie sie zdaje ze 2 razy w tyg to za duzo ta samą grupe
mięsniową .ale jak kto woli.:)
łap soga.;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
no dla mnie brzuch nie jest jeszcze marzenie chce miec taki ale nie napiety wtedy bede zadowolony co do klaty robie 2razy w gy bo zalezy mi na sile chce dojsc do 200% swojej wagi zanim skoncze 16 lat czyli do konca lipca mam nadzieje ze mi sie duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
Tylko tam uwazaj na stawy hehe.:P
mnie sie zdaje ze klatke mozesz miec słabą bo moze ja przetrenowywujesz
to Tylko moja Krytyka.:) ale i tak dobrze jest jak na Ten Wiek.:D
pozdro.;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
uwazam na stawy biore juz od miesiaca gdzies glukozamine codziennie zgadzam sie z toba ze klate troche za bardzo mocno cwicze i nie ma czasu "urosnac" ale mi zalezy bardziej na sile narazie jak osiagne 200@ wagi to pomysle nad bardziej zmasowaniu klaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20258
kojot b. elegancko ale mistrza poslki z niego nie rob fat-joe przy wadze 67kg 125 to wcale nie duzo cwicze z kumplem od roku na silce u niego w chacie wiek 16 lat 140kg cyka a jadl 5 puszek kretki 2 puchy dibenko kilka kg gainerka i kilka kilo karbo cwiczy 1,5 roku podam wymiary
wzrost 170cm
waga 66kg
bic 38 cm
barki 120cm
klata 106
jestem pewien ze za sterydy sie nie bral za dobrze go znam jeden z najlepszych kumpli postaram sie zalatwic jego foty to zaloze temat
a pomyslcie jak by teraz rok pojechal na koxie 2-3 cykle i 160 cyka w wieku 16 lat to jest hardcore :D

ale kojot dla mnie za***iscie sam chcialbym miec taki rekordzik :) rewelka pozdro i cwicz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
pvael - nie wiem czy wiesz ale twoj kompel wyrownal rekord w wyciskanu w kategori 67,5kg, musisz nakrecic z nim filmik koniecznie jak to ciesnie i wrzucic na sfd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foty do oceny !!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

moje Fotki(bez koksu) - oceńcie

WHEY premium