SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wakacje2006-nowe foty kojocika%-) 85str

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5886
Lukasz ale jak widzisz mozesz sobie co najwyzej pogadac a nie dac mi bana:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
No niestety tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
noo wiesz ale może Ci go załatwić

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286


Masz tu porowanine inaczej zdjecia wygladaja z tylu a inaczej z przodu. Na zdjeciach zaznaczylem talie i plecy na jednym i na drugim jestem prawie dwa razy szerszy w plecach niz w talii. Zdjecie z przodu bylo robione z bizszej odleglosci daltego motyle wydaja sie wiekesz niz na zdjeciu tylem ale propoporcje miedzy talia a plecami sa na jednym i drugi zdjeciu takie same. Juz chyba udowodnilem ci ze to nie jest zadne oszustwo

P.S. „masz waziutkie plecy w porownaniu do talii” – wedlug ciebie dwa razy szersze plecy niż talia to zamalo? To co ty masz może cztery razy szersze plecy niż talie co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3757
kojot !
1 pelen szacunek za budowe, jestem kilka lat od ciebie starszy i cwiczacy przez lata ale nigdy takich motyli nie mialem... Co nie zmienia ze Ci wierze, dawaj nowe fotki z uplywem czasu
2 widac jednak, ze albo masz za malo stazu na tym forum albo ogolnie zle podejscie do zycia, z glupkami sie niedyskutuje- rob swoje a zazdrosni niech marudza
pozdro

buhahahhaha!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1291
Powiem krótko. Coś mi tu wałem śmierdzi.. Te plecy itd. Najśmieszniejsze jest to, że klata "po miesiącu" ćwiczeń wygląda lepiej, niż po ośmiu..
No dobra, ale jeśli naprawdę to nie fotomontaże, i nie brałeś żadnych koksów to stary muszę Ci pogratulować zaj3bistej genetyki :).
Powodzenia w dalszym rozwoju :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
haus111 - masz racje jestem od niedawna na tym forum, dzieki za rade

wjtk -nie mozliwe moze tak wyglada z ta klata ale tam na tym zdjeciu co jestem po miesiacu cwiczen na silce to mam niecale 100 cm a teraz mam ponad 110cm w klacie



Zmieniony przez - kojot15 w dniu 2005-06-12 06:49:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 338
Fajnie juz wygladales po miesiacu cwiczen na silce hehe. Ile wtedy na klate brales i ile wazyles? A i komus by tu sie okulary przydaly ,bo wcale sie nie zgadzam ze klata po miesacu cwiczen wygladala lepiej niz teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1447
znalazl sie wieloletni weteran sfd ...

to bylo do hausa111

Zmieniony przez - ArTuRr0 w dniu 2005-06-12 22:38:46

-=Pozdrawiam=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jeśli nawet uwarunkowany genetycznie 15 latek ćwiczy przez osiem miesięcy naturalnie i osiąga taki wygląd to zapewniam Was wszystkich,że to przyszły Mr.O.Chłopaki obudźcie się!Ktoś ma niezłą polewkę.Zawodowcy całe życie się uczą a gostek poćwiczył niecały rok i tak wygląda?!A co z nauką techniki,czuciem mięśniowym,dietetyką?Poza tym plecy z tyłu nie wyglądają na tak szerokie jak z przodu...Dziwne?I różnica w talii nie jest taka kolosalna...Przypadek?Ech...Fachowcy....Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foty do oceny !!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

moje Fotki(bez koksu) - oceńcie

WHEY premium