SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wakacje2006-nowe foty kojocika%-) 85str

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
No oczwiscie ze chce zrownac motyle z reszta, dobrze wiem ze juz mam lekka dysproporcje miedzy motylami a reszta mowie lekka bo puki nie napne to tego tak nei widac ja oprocz podciagania robie jeszcze na wciagu do karku tylko ze jeszcze szezaj lapie a to cwiczenine na wyciagu ma duzy wplyw na rozrost motyli, bo nei che zeby mi zmalaly, ale nei che juz wiekszych anrazie

Zmieniony przez - kojot15 w dniu 2005-09-16 19:44:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
weasley, ******lisz od rzeczy

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
FU dałeś bardzo rzeczową i szczegółową wypowiedź. Nie wiem czy podołasz, ale spróbuj ją jakoś jeszcze bardziej sprecyzować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
zawarlem w mojej wypowiedzi podsumowanie merytorycznego caloksztaltu bijacego z twoich wypocin.

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Do FU: i tak nic nie zawarłeś konkretnego w kolejnej wypowiedźi, lecz jak nasi politycy mówisz bardzo ogólnie. Nie potrafisz normalnie rzeczowo odpowiedzieć co ci się nie podoba w moich wypowiedziach tylko gadasz jakby ci chodziło tylko i wyłącznie o zjechanie mnie i nie wiesz jak to zrobić więc piszesz takie bzdury. Jak uważasz, że źle piszę to podaj argumenty a nie ot tak mówisz, że piszę głupoty. Jak mi udowodnisz, że piszę źle, co jest możliwe to się przyznam do błędu i już. Póki co to udowodniłeś tylko to, że nie umiesz się wysłowić.

Do kojota15: w sumie nie za bardzo wiem jak ci doradzić w tej sytuacji skoro podciągania tak działają w twoim przypadku. Może jeszcze raz spróbowałbym ci coś polecić, ale nie mam zamiaru być po raz trzeci być zjechany przez FU albo kogoś innego za dobre chęci. Życzę dalszych sukcesów zarówno w sporcie jak i poza nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Weasley - nei przejmuj sie co gadaja inni https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img] bardzo cenie sobie pomoc sfd to moje jedyne zrodlo wiedzy, bo nei mam zadnego trenera ani niczego w tym rodzaj, sam musze sobie radzic. Bylbym wdzieczyn za jakies propozycje, bo nie wiem co najlepij robic zeby wyrownac wszysko do motyli bardzo cenie sobie pomoc sfd to moje jedyne zrodlo wiedzy, bo nei mam zadnego trenera ani niczego w tym rodzaj, sam musze sobie radzic. Bylbym wdzieczyn za jakies propozycje, bo nie wiem co najlepij robic zeby wyrownac wszysko do motyli bardzo cenie sobie pomoc sfd to moje jedyne zrodlo wiedzy, bo nei mam zadnego trenera ani niczego w tym rodzaj, sam musze sobie radzic. Bylbym wdzieczyn za jakies propozycje, bo nie wiem co najlepij robic zeby wyrownac wszysko do motyli[img]../../buziaki/31.gif" alt="" />


FU - jak chcesz to tez mozesz mi cos doradzic z chcia poczytam

Zmieniony przez - kojot15 w dniu 2005-09-17 13:31:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2145
weasley twój tekst mi sie spodobał ,,cud radzieckiej technologii,, hehe lepiej tego sie chyba nie da ujac jak wyglada kojot a tak wogóle to pozdro dla byqa jest nieziemski

bede juz grzeczny %)%))%)%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 833
te wyniki silowe to na domowym sprzecie nie w klubie co do koxu teraz kazdy gowniaz przed zaczeciem treningu leci do dila po metke mnie to nie interesuje ale napewno sciemniles ze starzem a jak nie to koxujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
weasley - twoja argumentacja dotyczaca zapobiegania dysproporcjom (tylko po co - caly bajer polega na tym, ze ma chlopak predyspozycje do rozbudowy plecow, miedzy innymi dzieki sporym lopatkom),
druga sprawa
" Podciąganie na drążku nie jest ćwiczeniem na masę za to bardzo wzmacnia mięśnie i dodaje siły.", "stosunek rozrostu masy do siły 1:9" "Najlepiej w seriach np:12x10"
tu nie ma co tlumaczyc, po prostu bzdura , nie pomyslales o tym, ze podciaganie to ruch analogiczny do sciagania drazka wyciagu gornego przed glowe, a co za tym idzie cwiczenia stricte masowego, nie pomyslales o tym, ze na silowniach podciaganie na drazku robi sie z obciazeniem, wreszcie nie pomyslales o tym, ze nie ma czegos takiego jak "cwiczenia na sile", a nawet gdyby zaliczyc do nich podrzut, rwanie i wszystkie ich wariacje to podciaganie na drazku sie napewno nie zalicza , zreszta - co to jest za stosunek masy do sily 1:9 - skad to wziales - jest to conajmniej nielogiczne patrzac na osoby, ktore swoje miesnie plecow zawdzieczaja podciaganiu, po prostu bzdura

i btw nie boj sie mnie, przez internet nie gryze tylko szczekam

a do autora zdjec - trenuj dalej, skoncentruj sie na barkach i kapturach, jak najbardziej poszerz sylwetke bo jestes mlody i masz ku temu szanse (posrednio mozesz wplynac na kosciec obreczy barkowej)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Nie no naprawde ogromny respekt za wysiłek jaki na bank włozyeś w ten wysiłek...
Jesteśmy w tym samym wieku, ćwiczymy od podobnego czasu a wydaje mi sie jak bym był w plecy gdzieś o pół roku heh.. nie no teraz pełna mobilizacja jakaś pożądna dieta, odzyweczka i powinno u mnie iśc do przodu bo jak patrze na Twoje foty to normalnie mam ochote palnąć sie w łep że sie opierd...łem tyle czasu.

PZDR.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foty do oceny !!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

moje Fotki(bez koksu) - oceńcie

WHEY premium