SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wakacje2006-nowe foty kojocika%-) 85str

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3332
Jest za***iście tak trzymaj i olej negatywy chyba ze cos wnosza np. mowia jakie partie miesni wymagaja wiekszej uwagi :) NIedlugo dam tez foty ale musialbym jakas redukcje zrobic, bo jestem na masie wiec rzezby brak :p Pozdro!

Train Hard Go PRO
-|||------|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra robota kojot. masz soga bumeranga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
bardzo fajnie jak na 10 miesiecy podoba mi sie i jeszcze te 120 na klatke ja wyciskam 85 po 8 miechach ( chociaz sie nie przykladalem za bardzo .ale kogo to obchodzi )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Mortin - odbijam :P a negatyeow mam jeszcze bardzo duzo musze jeszce sporo poprawic jeszcze dluga droge przedemna (czekam na twoje foto )


GREGOR_ian - masz soga za chenci bo i tak nie doszedl do mnie :P


_domenico_ - 85kg to tez dobry wynik zwlaszcza ze sie nie przykladasz

Zmieniony przez - kojot15 w dniu 2005-08-02 17:36:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2234
Kojot rośniesz. W pełni kozak sie robisz
oby tak dalej.

---===SFD FIGHT CLUB===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Staram sie, ale i tak jeszcze nie jest tak jak bym chcial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2234
wiesz jest jakies takie przysłowie: "dać kurze grzende a ona powie jeszcze wyzej wejde" czy coś takiego. Jak dla mniejest naprawde ok.

---===SFD FIGHT CLUB===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Heh no niby jest ok. ale zawsze moze byc lepiej napewno widzales ten post w po silowni "kiedy się sobie spodobam????" - nei tylko ja tak mam ze caly czas wydaje mi sie ze jestem maly :P wiekszosc cwiczacych tak ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
ćwicz kaptur !!!!!!

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2234
no w sumie racja. Ja zaczynajac miałem 30 w bicepsie teraz 36 i sie wstydze ze taki mały heh
widziałem ten post

---===SFD FIGHT CLUB===---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foty do oceny !!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

moje Fotki(bez koksu) - oceńcie

WHEY premium