SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja i ujędrnienie po ciążach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
agamall ja tak jak napisala obliques zalewalam platki woda na noc, rano dodawalam starte jablko i cynamon, czasem orzechy, migdaly lub wiorki kokosowe, wychodzi naprawde dobre :)
Ostatnio zamiast moczyc na noc mieszam cale lub zmielone platki z jajkiem i dodatkami, wrzucam na patelnie i robie pyszny placek, az sie nie moge doczekac jutrzejszego sniadania Czasem jeszcze do tego ubije bialko z owocami lub odzywka... Mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Wino i kawa ze śmietanką była, w jakimś tam odstępie czasowym
He, samej śmietanki to ja raczej nie pijam
A z ww na noc, ok. Jeśli o mnie chodzi, mogę jeść je na obiad i potem same białka (bo jakoś te schabiki się twardo mnie trzymają). Jutro porobię pomiary, ale raczej wesoło nie będzie.

A tu wczorajsza miska:

Warzywa: szpinak, czosnek, ogórek świeży i korniszon, papryka, natka, marchew, koperek, cebula
Suple: omega 3 x 2
Płyny: na pewno ponad 2 l wody i herbatek różnych

Miska nieco zanieczyszczona, bo to były urodziny mojej córki. Torta i ciast udało mi się uniknąć niepostrzeżenie , natomiast nie dałam rady wydłubać wszystkich ziemniaków z sałatki i coś tam wpadło niechcący...
Wpisałam kurczak pierś, ale tak naprawdę była to wiejska dorodna kura, a takiej pozycji w spisie sfd nie ma.


Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-02-13 14:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Dzisiejsza miska:

Warzywa: marchew, pietruszka korzeń i natka, seler, ogórek
Suple: omega 3 x 3, Hepason x 1
Płyny: 1,5 l


Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-02-13 19:55:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie marudzic zapitalac gdzie treningi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Kto marudzi??? (no, może czasem troszku)
Treningi zapominam tu wpisywać, ale co drugi dzień ćwiczę trening Obli z piłką lub callanetisc (na zmianę).
Od jutra robię trening codziennie: na zmianę callanetics z piłką. Słabo spada (w każdym razie spodnie na to nie wskazują) więc pomyślałam, że obcięcie węgli wieczorem i częstsze treningi coś dadzą. Chyba, że źle myślę?
W weekendy jestem zajęta to nie ćwiczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no tak no tak, brakuje aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Wiem
W domu (nie swoim) warunków brak, ale na mieście prawie każdego dnia nie korzystam z auta i komunikacji miejskiej, tylko dziarskim krokiem pokonuję różne odległości (często zajmuje mi to pół godziny). Zawsze rano przed 8.
Liczę, że wiosną będzie okazja poruszać się w terenie z osobą wytrenowaną. Chodzi o jogging i badminton.
A teraz pozostają sanki z dzieciakami. Biegnąc i ciągnąc

Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-02-13 21:49:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Miska:
1600 kcal, BTW 120/60/reszta


Warzywa: marchew, seler, pietruszka korzeń
Suple: omega 3 x 3
Płyny: 1,5 l

Trening: callanetics


Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-02-14 20:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to powchodz po schodach, mieszkasz w bloku? rób codziennie pare pieter w te i z porotem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Mieszkam w domku piętrowym, to mogę polatać tę i nazad
A w bloku będę mieszkać tak na wiosnę, na 4 piętrze. O, to dopiero będę mogła polatać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak rezultatów odchudzania

Następny temat

Help!

WHEY premium