SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja i ujędrnienie po ciążach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Wczorajsza miska:


warzywa: ogórki kiszone, sałaty mix, marchew, pomidor
suple: omega 3, body max, sulfalazyna x 2 (sama zmniejszyłam dawkę o połowę - nie biorę rano, żeby w dzień funkcjonować)
płyny: ok. 2 l (woda, herbata czarna, mięta)

Aktywność:
20 minut orbi
35 minut bieżnia marszobieg
w sumie 8,8 km


Zmieniony przez - agamall w dniu 2013-03-21 08:34:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Zaległości mam...



Aktywność:
bieżnia interwały 60 sek./60 sek. 40 minut

Miska z 22.03 identyczna jak z 21.03



Aktywność:
45 minut bieżnia interwały 60 sek./60 sek. i jeszcze 15 minut szybki marsz po zakończeniu
rozciąganie

Zastanawiam się nad treningiem siłowym. Co prawda, lekarz nie bardzo to widzi, ale...
Chyba nie jestem dobrym pacjentem - sama zmniejszam leki, nie pojawiam się w gabinecie 1 raz w mcu, tylko rzadziej (bo wszędzie trzeba prywatnie, a ja mam chore dziecko i często przekładam swoje sprawy) i na dodatek sceptycznie podchodzę do diagnoz.

Wyniki badań z krwi mam książkowe. Wyraźnie niedomaga tarczyca i coś dzieje się z układem moczowym (skąpomocz, bóle w okolicy nerek), a reszta ok. Jak tak łażę od gabinetu do gabinetu, to czuję się naprawdę chora. Leczenie stawów przeciąga się niemożliwie, ja tracę cierpliwość, ale tak to jest jak się mieszka w mieścinie, gdzie brakuje specjalistów i trzeba czekać ponad pół roku na wizytę

Przez to wszystko coraz częściej zaglądam do klubu późnym wieczorem i tak biegając, myślę co dalej z tym wszystkim...

Zmieniony przez - agamall w dniu 2013-03-24 12:29:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Miska z niedzieli:

warzywa: kiszona kapusta, kiszone ogórki, sałata rzymska, marchew, cukinia, czosnek, papryka, ogórki
suple: omega 3 x1, body max x 1, sulfalazyna x 2
płyny: 2,5 l

Miska z poniedziałku:

warzywa: sałaty mix, sałata rzymska, sałata rukola, papryka, ogórki, natka pietruszki
suple: omega 3 x 2, body max, sulfalazyna x 2
płyny: 3 l

Jakoś tak wyszło ostatnio, że zamiast z dnia wolnego od aktywność : środa i niedziela, zrobił się poniedziałek i niedziela. A potem dzień po dniu bieżnia.
Od kilku dni jadę na furosemidzie, bo prawie przestałam sikać od niedzieli nogi mam opuchnięte jak słupy.

Zmieniony przez - agamall w dniu 2013-03-26 09:38:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a 3l to nie za mało płynów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Jeśli za mało, to dam radę wypijać więcej, ale miałam obawy, że to we mnie zostanie, bo kiepsko z wydalaniem tych płynów. Wczoraj rano nie mogłam dopiąć kozaków i aż się spociłam z nerwów. Mimo herbatki urosan, pokrzywy, 1/2 tabletki furosemid co rano od kilku dni i pęczku natki pietruszki każdego dnia
Mam skierowanie na badania i do urologa , ale wizyta pod koniec sierpnia, a prywatnie to ja już nie dam rady.
Swoja drogą ciekawe, czy te wszystkie zabiegi nie zafałszują wyniku badania moczu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Miska z wczoraj(mimo że data z dziś)


warzywa: sałaty mix, raszponka, marchew, papryka czerwona, ogórki kiszine, ogórki gruntowe, natka pęczek
suple: omega 3 x 2, body max, sulfalazyna x 2, ostropest
płyny: 3,5 l

Aktywność:
40 minut bieżnia interwały 60 sek/60 sek

wyszłam mokra

a wieczorem padłam

Zmieniony przez - agamall w dniu 2013-03-27 08:11:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i jak z tym puchnięciem.. a włąsnie, sauna nie pomaga w takich sprawach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Obli, nie wpadłam na to!!! Myślałam, że muszę unikać gorąca jeśli tak puchnę. To spróbuję, w klubie gdzie chodzę są 2 rodzaje sauny. Oby mi żylaki z powrotem nie wyszły, usunęłam 3 lata temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Miska z 27.03 nadal LC:



warzywa: sałata mix z raszponką, papryka, ogórki gruntowe, marchew, natka pęczek, sałata strzępiasta
suple: omega 3 x 2, body max, sulfalazyna x 2, ostropest
płyny: 3,75 wody i herbat

Aktywność:
bieżnia:
5 min rozgrzewka
40 minut interwał 60sek/60sek
5 minut cool down

Wyszłam mokra. A dziś nie wstała taka opuchnięta


Zmieniony przez - agamall w dniu 2013-03-28 09:02:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Wczorajszy dzień nie był perfect, mało czasu, nie dojadłam, nie dopiłam, a po treningu padłam w sposób niekontrolowany.

Miska:


warzywa: sałaty mix, raszponka, pęczek natki, pęczek kopru, papryka, ogórki gruntowe
suple: omega 3 x 2, body max, sulfalazyna x 2
płyny: ok.2 l

I na dodatek zjadłam kawałek połamanego czekoladowego zająca mały, ale zawsze...

Aktywność:
40 minut interwału na bieżni 60 sek/ 60 sek
bieg podkręcałam co 2gi interwał na szybszy

rozciągałam się już w domu

Dziś wstałam oczywiście opuchnięta, piersi obrzmiałe (@ dopiero 8-9 kwietnia ma być!?!) i z zawalonym gardłem.

Ale pójdę i tak jeszcze dziś wieczorem na bieżnię i potem na saunę, bo potem 3 dni wymuszonej przerwy.


Zmieniony przez - agamall w dniu 2013-03-29 08:43:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak rezultatów odchudzania

Następny temat

Help!

WHEY premium