SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja i ujędrnienie po ciążach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Nie było mnie, bo ruter uszkodzony był.
A tak poza tym to mam 2 dzień płukania. Zbiegło się akurat z jelitówką, chorobą dzieci i okresem, ale będę żyć Wczoraj trening odpuściłam,bo mi słabo było. Dziś było obwodów na siłowni.
Widzę, że dziewczynom nie smakuje mleko kokosowe. Mi cholernie smakuje (taka namiastka nabiału, który odstawiłam).
Nabiał odstawiony również z powodu alergii, która mi wyszła. Prawdopodobnie nabiał był winny, te wzdęcia, plamy na skórze...

Trening na siłowni:

rozgrzewka 5 min. orbi

1. rozpiętki na ławce poziomej x15
2. wyciskanie sztangielek na ławce poziomej leżąc x15
3. przyciągnie drążka do karku x15
4. wyciskanie sztangielek na ławce poziomej siedząc x15
5. trice na maszynie x 15
6. biceps "młotkowo" oburącz siedząc x 15
7. triceps prostowanie ramion ze sztangielkami siedząć x15
8. przyciąganie ugiętych nóg do klatki w zwisie x 15
9. MC na ugiętych nogach z gryfem ze wspięciem na palce
10. orbi 1 min.(w tym 20 sek. szybko na maxa)

5 takich obwodów
sztangielki po 2,5 kg

godzina stretchingu, zajęcia grupowe

Jeszcze mam takie pytanie. Instruktor twierdzi, że trening, który ostatnio robię, to typowy trening na masę i mogę się rozrosnąć. Mam to olać?
Co prawda mam skłonności genetyczne do szybkiego przyrostu mięśni, ale ja na treningach mam małe obciążenia.

Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-05-22 21:52:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
3 dzień płukania. Jakoś idzie. Ze względu na swój niespokojny żołądek po jelitówce, rano i w pracy do południa zjadam jabłka z mikrofali, surowych warzyw jeszcze się nie odważyłam. Tylko gotowane.
Mam pytanie: ile tej debelizyny? Ostatnio stosowałam 1 x dziennie rano, a na opakowaniu jest napisane, że 3 x. To ile lepiej?
Wypijam te płyny bez problemu, jest gorąco i mam nawet suchość w ustach. A sikanie w normie.
Jest ból głowy, okropny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Oczyszczania dzień 5. Nareszcie. Poprzednim razem nie czułam takiego osłabienia i bólu głowy. Cieszę się, że jutro dzień przywitam kawką
A ogólnie nie czuję, żebym stała się jakoś lżejsza, ale pomiary jutro rano będą.
Dziwne jest to, że nawet nie chciało mi się jeść, tylko pić, miałam nawet suchość w ustach!!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Sobotnie pomiary po płukaniu:

BIUST: PRZED - 88 PO - 87
POD BIUSTEM: PRZED - 76 PO - 76
TALIA: PRZED - 74 PO - 69
PĘPEK: PRZED - 76 PO - 73
BIODRA: PRZED - 94 PO - 92
UDO: PRZED - 53 PO - 52,5 ?
ŁYDKA: PRZED - 36 PO - 34



SZÓSTEGO DNIA INTERESOWAŁY MNIE GŁÓWNIE WŁÓKNA MIĘSKOWE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ładnie zleciało

Instruktora weź olej.
Zresztą na takim bilansie i tak Ci nic nie urośnie


Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-05-27 10:22:09

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Cały ten trening robisz z obciążeniem 2,5 kg?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Dotkazoz dzięki

Ruda, 2,5 w ćwiczeniach na łapy, bo mi chrupie i przeskakuje w barkach i jest ból, więc chyba lepiej to niż tak zupełnie nic, chyba co? Kłania się wizyta u doktora, ale jakoś nie mogę tam dotrzeć, a poza tym w moim mieście nie ma dobrego, a do specjalisty to już grubsza wyprawa jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Miska
DNT



Warzywa: sałaty mix, pomidory, ogórki, czosnek, cebula, papryka, pieczarki, botwina
Suple: omega 3, Mg
Płyny: ok.2,5 l



Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-05-27 23:11:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Aga, na trica to pewnie to obciążenie poczujesz, ale WL czy biceps to raczej słabo...

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Wiem bardzo słabo
rąk słabych nie mam i gdyby nie te cholerne posute barki, to byłoby więcej
no ale chrupie kurna i az ręka ucieka jak bezwładna - może czas na kolejną blokadę?

a obciążenie przy tricach słabo coś czuję



Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-05-27 23:19:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak rezultatów odchudzania

Następny temat

Help!

WHEY premium