SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja i ujędrnienie po ciążach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Miska:

Warzywa: cukinia, czosnek, pomidor, papryka, szczypior
Suple: omega 3 x 3, tran
Płyny: ok.1,5 l

Nadal bywam głodna (choć nigdy w życiu tyle nie jadałam) ?!?


Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-02-21 22:21:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Nadal bywam głodna (choć nigdy w życiu tyle nie jadałam) ?!?
czyli wszystko w normie jak prawdziwa Ladies

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Miska z dziś:

Warzywa: pomidor, papryka czerwona, szczypior, szpinak, cukinia, czosnek
Suple: omega 3 x 3, tran (i tabletki na gardło)
Płyny: ok. 2 l

Ovejko, tak się już martwiłam, żebym nie zaczęła przeginać w drugą stronę. Już ostatnio usłyszałam kilka razy, że STRASZNIE dużo jem, a przecież przy mojej sylwetce powinnam jeść zdecydowanie mniej...
No cóż. OSOBY OWE jadają jogurty light i jakoś też nie mają cudownej talii ani pośladków moich marzeń

Acha. Dziś treningu nie będzie, bo obowiązki domowe mnie przygniatają i muszę się wyjątkowo wcześniej położyć. Trudno. Piłka musi poczekać do jutra. Za to użyję cięższych hantli.


Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-02-22 19:56:13

Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-02-22 19:58:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Jeszcze pytanie do Obli:
Znajomy,który prowadzi klub morsa zaproponował wypad na plażę w marcu i kąpiel z morsami. Czy przy moich problemach kostno-stawowych mogę sobie pozwolić? On jest doświadczony i raczej nie mam się czego bać (chyba tylko Bałtyku o tej porze roku).

Aparat będzie jutro. Pożyczam, bo od swojego kabel posiałam i nima.

Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-02-22 20:01:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
aga sadzę ze to moze byc nawet dobra sprawa hartowanie zawsze było pomocne, pod warunkiem ze nie przechłodzisz ale porządenie sie rozgrzejesz zanim wejdziesz do wody i od razu szybko ubierzesz sie w ciepłe rzeczy. Taka terapia szokowa moze nawet pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Obli, kolega też tak twierdzi, że może pomóc. A będzie i rozgrzewka, i specjalne ochronne buty oraz jakieś rękawiczki i cos tam jeszcze
Oby mnie rura nie zmiękła, bo tak łatwo się planuje takie rzeczy ze świadomością, że to za jakiś czas, a potem różnie wychodzi. Ale jak się umówię, to już nie zrezygnuję (bo głupio).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Miska:
1600 kcal, BTW 120/60/reszta

Warzywa: papryka czerwona, ogórek, marchew, szpinak
Suple: omega 3 x 3, tran
Płyny: 2,5 l


Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-02-23 21:27:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Zaległe miski:

Warzywa: papryka czerwona i żółta, sałaty mix, ogórek, pomidor
Suple: omega 3, tran
Płyny: 2 l


Warzywa: sałaty mix, papryka czerwona i żółta, pomidory, kapusta pekińska, marchew, czosnek
Suple: omega 3, tran
Płyny: 2 l

2 pytania:
1. Kupiłam omegę 3+ wit.E o zawartości kapsułki 1000mg oleju rybnego. Dawkowanie: 1 kaps.dziennie. Czy nadal brać 3 na dobę? Od wczoraj biorę 1, bo jest napisane, że nie przekraczać.
2. Dostałam zrobione przez znajomego masarza: krakowską, kabanosy i chudą szynkę wieprzową. Jak spróbowałam, to stwierdziłam, że to, co jadłam do tej pory, nawet obok wędlin nie stało. Czuć, że swojskie, a nie syf o zawartości 20% mięsa w mięsie. Mogę to jadać czy wędlin lepiej nie (unikałam kiełbas ze sklepu nawet tych dobrych i drogich) ?




Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-02-25 19:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Miska:

Warzywa: sałata mix, sałata lodowa, pietruszka nać i korzeń, seler, papryka czerwona i żółta, por
Suple: omega 3, tran
Płyny: 1,5 l

Kura była wiejska biegająca i szczęśliwa


Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-02-26 19:02:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Miska:

Warzywa: sałata mix, sałata lodowa, pietruszka nać, papryka czerwona i żółta, ogórek, marchew, czosnek
Suple: omega 3, tran
Płyny: 1,5 l

... i jeszcze filiżanka czystego rosołu, ale nie wiem jak to policzyć


Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-02-27 20:05:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak rezultatów odchudzania

Następny temat

Help!

WHEY premium