SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja i ujędrnienie po ciążach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Miska czysta:
łosoś
pstrąg
jaja
masło, oliwa z oliwek
pestki dyni
mandarynki
warzywa - sałaty, papryka, natka, marchew, włoszczyzna, ogórki kiszone

odstawiłam nabiał, bo wracają bóle brzucha ( co spowodowało, że odstawiłam też kawę, bo czarna mi nie podchodzi)

pijam sporo herbatek ziołowych (rumianek, mięta, melisa) oraz herbaty czerwonej

oraz wody

no i coś musiałam dodać z grupy zbożowej: delikatnie wchodzi pieczywo ciemne, ale w ilościach pół kromki na dzień na razie

Wczoraj był ruch: jogging po plaży, kąpiel w morzu i po wysuszeniu marszobieg. Dawno nie czułam się tak fantastycznie. Kolega namówił mnie na morsowanie i spodobało mi się, choć nie spodziewałam się tego po sobie...

a noga jakoś dała radę, choć nie powiem, bolało dopóki zimno nie zagłuszyło tego


Zmieniony przez - agamall w dniu 2012-12-30 20:44:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
W Nowym Roku 2013 życzę wszystkim Ladies osiągnięcia celów oraz harmonii w życiu !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tobie rowniez
niezla z tymi kapielami jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Dzisiejsza miska:


warzywa: cykoria, szpinak świeży, sałata lodowa, papryka czerwona, koperek,marchew
suple: omega 3, tran, WMC
płyny: no muszę dobić do 3 litrów

wino w planach

Dziś zamierzam poćwiczyć wieczorem, jeszcze nie wiem czy to będą ćwiczenia z płyty (mam kilka różnych) czy trening Obli z piłką. Wieczorem opiszę.


Zmieniony przez - agamall w dniu 2013-01-02 18:23:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
yyy...mam takie głupie pytanie: jak edytować swoje dane profilowe ( wiek, nazwisko i tym podobne) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Wczorajsza aktywność:
callanetics z dodatkową porcją ćwiczeń z dużą piłką na uda i pośladki - odwodzenia, ściskania, pulsowania
a na koniec kilka ćwiczeń rozciągających z jogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Dzisiejsza miska:



Warzywa: papryka, cykoria, sałata lodowa, czosnek, koper
Suple: omega 3, tran, WMC
Płyny: ok 2,5 l

Aktywność:
joga z płytą

Czuję się zastała, muszę się rozruszać, bo boli mnie kręgosłup (szyja, kark, lędźwie) od siedzącego trybu życia. Cokolwiek robię, na drugi dzień mam zakwasy lekkie


Zmieniony przez - agamall w dniu 2013-01-03 20:33:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
dzisiejsza miska:



warzywa: sałaty mix, cykoria, natka pietruszki, marchew, papryka czerwona, szpinak świeży
suple: omega 3 tram, WMC
płyny: 2,5 l wody i herbat, kawa

trening:
1. rozpiętki 3x20
2. wyciskanie hantli w górę 3x20
3. triceps francuskie 3x16
4. brzuch:
unoszenie bioder w góre 3x50
unoszenie tułowia z ugiętą nogą P 3x50
unoszenie tułowia z ugiętą nogą L 3x50
5. wykroki nóg w tył 3x20
6. wypady nóg na boki po 3x20 na każdą stronę
7. odwodzenie nogi prostej na boki po 100 pulsowanie
8. odwodzenie ugiętej nogi w bok po 100 na stronę pulsowanie
9. unoszenie bioder w leżeniu z piłką małą między kolanami 100 puls
10. unoszenie bioder w leżeniu z nogami na piłce 100 puls

stretching z elementami jogi

Od wtorku zacznę maszerować na bieżni w klubie, jak młody będzie ćwiczył karate. Mam nadzieję, że noga wytrzymie. Bo ja już nie mogę dłużej na dupie usiedzieć

Zmieniony przez - agamall w dniu 2013-01-05 23:30:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a marsze z kijkami?, teraz nie ma mrozów to dobrze moze ci zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Nie, mnie nudzą kije. Wolę pobiegać i przeplatać z marszem.
No i muszę zapisać się na komory krioterapeutyczne lub urwać się nad morze czasem.
Po ostatniej wizycie w Sopocie wiem, że mam RZS stan zapalny na tle immunologicznym. I to prawdopodobnie od wielu lat, bo już w dzieciństwie miałam podwyższone ASO.
Także ruch wskazany, ale żadnych obciążeń ani intensywnych ćwiczeń.
Ciekawe co ortopeda na to?

Zmieniony przez - agamall w dniu 2013-01-06 17:12:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak rezultatów odchudzania

Następny temat

Help!

WHEY premium