SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja i ujędrnienie po ciążach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Jestem w stanie zrezygnować z serów wszelakich, natomiast z kawy - nigdy! Ja lubię kawę, nawet kosmetyki mam o zapachu kawy. A lekko zabielona to już rarytas. Nie piję dużo kawy: 1 dziennie rano i czasem ewentualnie wieczorem, kiedy pracę do domu zabieram. Lub w weekend, dla przyjemności.
W takim razie sery OUT !
Polecam super peeling domowej roboty: cukier brązowy, kawa zmielona(może być zużyta), cynamon i odrobinę olejku/oliwki. Skóra gładka, i jak potem pachnie obłędnie w łazience...

Zmieniony przez - agamall w dniu 2011-11-29 11:44:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aga, a nie wolisz kawy ze śmietanką, np. kremówką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Ło Bożesz, jaka rozpusta!!! No, ale skoro sama Martucca mnie namawia, to spróbuję, czemu nie...
A potem opisze wrażenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sama taką tylko piję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Kawa VIPów godna spróbowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jak już mogę więcej tłuszczu, to też z kremóweczką spróbuję

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie tak mąż ongiś tuczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Mnie mój tuczył taką przez ostatnie tygodnie najbardziej mi smakuje jeśli śmietanka jest zalana kawą

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
O jak miło odwiedzić Twój dziennik i dowiedzieć się że kawa ze śmietanką może być przysmakiem Lejdi:)
Peeling też wypróbuje.
Powodzenia i dalej takiego zapału życzę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Danones, ten mój zapał to może nie jest słomiany, ale hmmm... też nie ma się czym zachwycać: dieta jeszcze niedopracowana, nie chodzę na siłownię, spodnie nie leżą, a reszta co nie jest maskującym workiem tez w sferze marzeń.
Mam nadzieję, że podołam i wszystko zmieni się na lepsze I hope.
A właśnie. Byłam jakiś czas temu obczaić jeden klub fitness i zobaczyłam coś dziwnego: większość instruktorek fitness to były babki przy kości, a nie szczupłe wysportowane laski z figurą godną pozazdroszczenia. Czy to tylko przypadkowo ja trafiłam??

Zmieniony przez - agamall w dniu 2011-11-29 20:09:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak rezultatów odchudzania

Następny temat

Help!

WHEY premium