SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niedoczynność tarczycy po ciąży - redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
Wiek : 34
Waga : 62
Wzrost :162
Obwód w biuście(1) : 93
Obwód pod biustem : 80
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):79
Obwód na wysokości pępka : 85
Obwód bioder (3): 90
Obwód uda w najszerszym miejscu: 59
Obwód łydki : 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz :
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) rower rzadko, basen rzadko,
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka, jaja
Co lubisz jeść na obiad : łosoś, makarony
Co jako przekąskę : orzechy
Co jako deser : kawa latte, czekolada
Ograniczenia żywieniowe : jarska - jem ryby i owoce morza, nabiał i jajka
Stan zdrowia: niedoczynność tarczycy
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: euthyrox 50mg
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: PP, wit D3, nootropil 400
czy rodziłaś:tak, po komplikacji -CC
Preferowane formy aktywności fizycznej - spacer, pływanie, trening obwodowy
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : od 20 lat wegetariańska plus od kilku lat ryby - ale celem nie była redukcja

Pozdrawiam
Aga
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
ok zrozumiałam - notatki o niedoczynności zostawię dla siebie - próbuję to ogarnąć, bo zdiagnozowaną niedoczynność mam od 2 mc. . Możecie usunąć jeżeli ta wklejka z podanym źródłem jest rodzajem plagiatu. Przepraszam - nie zdawałam sobie sprawy z zamieszania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
BF 34%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
Zastanawiam się czy 1400 nie będzie za mało? czy podnieść do 1700 ze względu na niedoczynność tarczycy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Możesz podnieść

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
Przeczytałam https://www.sfd.pl/kiedy_lady_ma_niedoczynnosc_tarczycy_-t878162.html, zastanawiam się czy muszę zrobić eliminacje nabiału i węglowodanów na starcie - byłam u dietetyka z odpowiednim wykształceniem, ale ułożył mi dietę można powiedzieć nabiałową opartą o jogurty i twaróg. mój endokrynolog sugeruje, że osoby z niedoczynnością czują się lepiej bez nabiału i pieczywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
dziękuję - podnieść do ilu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
Bardzo ostrożnie podchodzę do kwestii diety, ponieważ nigdy tego nie robiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
Z ważnych informacji w ciąży miałam cukrzycę ciążową - z bardzo ścisłą dietą i insuliną, której obecnie nie przyjmuję. chciałabym spalić tłuszcz, bo mój poziom bf jest zdecydowanie za wysoki o 85 cm w pasie niesie ryzyko zachorowania na cukrzycę. Mam więc za sobą kilku miesięczny okres diety cukrzycowej, z dużym sukcesem, gdyż udało mi sie utrzymać parametry zdrowej osoby, ale późniejszy chaos żywieniowy i nieleczona niedoczynność, która nie wychodziła w badaniach TSH z powodu zbyt gęstej krwi (piłam za mało płynów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
Przed ciążą i rewelacjami endokrynologicznymi ważyłam 54-56 kg, chciałabym przy waszej pomocy zredukować tkankę tłuszczową i ustabilizować wagę - postaram się jak najszybciej wrzucić miskę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
Dziękuję za zbiór informacji, które tu znalazłam - jak tylko uda mi się je przetrawić i wprowadzić w życie - napiszę o swoich postępach. potrzebuję się systematycznie rozliczać ze swoich postępów, a jak uda mi się zrobić porządek z jedzeniem to planuję rozpocząć trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
planowany rozkład B 25% W 50% T 25% przy kaloryczności max 1700 i nie mniej niż 1400 2 litry płynów, zgodnie ze wskazówkami dla osób z niedoczynnością ograniczenie nabiału do 150 g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja pupa 2013 :)

Następny temat

TheElatha/redukcja

WHEY premium