SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zrzucenie tluszczyku, ujedrnienie cialka i fitness sylwetka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 126
Witam, zalogowalam sie na forum i mam do was kilka pytan odnosnie mojej diety oraz cwiczen.

Ankieta
Waga : 65
Wzrost : 161
Obwód w biuście:-
Obwód pod biustem : -
Obwód talii w najwęższym miejscu: 75
Obwód na wysokości pępka : 81
Obwód bioder (3): 95
Obwód uda w najszerszym miejscu: 59
Obwód łydki : 39
W którym miejscu najszybciej tyjesz : ramiona, plecy, kark
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: cwiczenia w domu tj. programy z mel b na youtube(nie wiem czy to cos daje...) cwiczenia z hantlami max. 8 kg(moje ramiona sa strasznie slabe), jazda na rowerze stacjonarnym, twister. Silownia odpada.
Co lubisz jeść na śniadanie: nie umiem jesc sniadania...slyszalam, ze najgorszy grzech, ale nie umiem sie przelamac..
Co lubisz jeść na obiad : mieso, duuuuzo miesa najczesciej piers z kurczaka, wszystkie warzywa jako dodatek moge zjesc i ryz- bialy, bo nie moge znalezc w zadnym sklepie innego za to makarony jem ciemne. Wszystkiego rodzaju zupy. Fast-foody(od kilku miesiecy nie mialam juz nic takiego w ustach)
Co jako przekąskę : owoce, lody,
Co jako deser : ciasta... ;/
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : stan zdrowia w miare dobry, kontuzjowane kolano, wypadajaca rzepka(moge robic mala ilosc przysiadow i tylko z malym obciazeniem itp.)
Preferowane formy aktywności fizycznej: cwiczenia w domu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Stosowane wcześniej diety : miliony restrekcyjnych i glupich diet ;/


Czytalam w internecie duzo o schudnieciu, o tym, ze kazdy posilek ma byc zlozony z wegli inny z bialka... ale ja nie mam ochoty tak jesc. Jem zdrowa zywnosc i tylko mniej wiecej zebym w danym dniu jadla wegle, bialko, tluszcze- czy myslicie, ze tak jest dobrze? Stosuje sie takze mniej wiecej do art. co jedza ladies :)

A co z treningiem? Od czego zaczac?

(Zdjecia z przed miesiaca, teraz mam kilka cm mniej w kazdym miejscu ciala niz wczesniej)




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zacznij od lektury artykułów o diecie i treningach - znajdziesz je w regulaminie działu.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam walkę o siebie

Następny temat

Gruszka w akcji

WHEY premium