SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

donJAZYResko - Dziennik Treningowy (Cel - Masa / Foto str. 1, 2 akt. 21, 34, 41)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53809

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2106 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39511
Czasem jakieś Fight'y jak Kibice przyjezdni nie potrafią się zachować

Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić w twoim wykonaniu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8141
Widze, ze zaczales cykl, to postanowilem sie wpisac
Bede odwiedzal
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6554
Remy, na oczy mnie nie widziałeś, a takie rzeczy gadasz. Zastanów się i nie spamuj mi w dzienniku.
Rumcek, Thx. Wpadaj czesciej
Dobra spadam na trening. Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-04 15:58:33

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2106 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39511
Nie muszę cię widzieć - po prostu próbujesz zaistnieć na forum za wszelką cenę, nawet ośmieszając się. Wstawiasz śmieszne teksty typu "dieta tobie broszka" czy jak ten o zadymach na meczach

Nie próbuj być na siłę mega-luzakiem, bo to jest po prostu komiczne. Odpuść sobie pozerstwo i zwyczajnie rób swoje, bez ciśnienia na to, żeby zwrócić na siebie uwagę, a gwarantuje ci, że skończy się spam w twoim dzienniku, a będzie więcej merytorycznych wypowiedzi.

Powodzenia na treningu.

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2009-09-04 16:02:32

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2009-09-04 16:03:42
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6554

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160898
pojechane

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10445
siema widze nowy temat. będę śledził. życze powodzenia pzdr



Zmieniony przez - JerzyKiler w dniu 2009-09-04 17:55:32

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160898
- Wyciskanie sztangi siedząc sprzed głowy - 10-13kg (+7,5kg)/10-18kg (+7,5kg)/8-20,5kg (+7,5kg)/8-X

nie kumam tego, mozesz jakos jasniej pisac?

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2009-09-04 17:56:36

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6554
Jerzy, dziękuję bardzo, zapraszam czesciej
Molu, np:
12-20kg (+7kg), czyli 12 powtórzeń w progresji - 20kg ilość obciążenia na gryfie, w nawiasie waga gryfu. Muszę ja podawać. Tak sugeruje, że będzie bardziej czytelne...
Dawaj zakładaj dziennik
Standardowo po Treningach danej partii robię masaże mokrym ręcznikiem do mycia na dłoni (nie wiem czy też takie posiadacie, wyglądają jak worek dopasowany na dłoń, dobry też do okładów z lodem) tych partii, raz gorąca, raz zimną z 2 razy...

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-04 18:00:53

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8141
Jak juz piszesz ile powtorzen, jakim obciazeniem to nie podawaj w nawiasie jeszcze obciazenia gryfu, pisz calosc ile wazyla, tak bedzie najczytelniej.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Co dalej? Na czym sie skupic?

Następny temat

FBWWW?

electro
Polecane artykuły