SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

donJAZYResko - Dziennik Treningowy (Cel - Masa / Foto str. 1, 2 akt. 21, 34, 41)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48752

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Obyś twardo się trzymał w postanowieniu prowadzenia sumiennie tego dziennika
Tego Ci życzę donJAZYResko
Słuchaj czasem rad , chłopaki dobrze piszą co do diety

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do wiekszej ilosci zrodel bialka sie zgadzam, reszta ujdzie w tloku jesli zalozeniem jest podejscie z dystansem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Sir Łukasz, jak możesz to rozwin bardziej swoją sugestie.
Hubert, Psonic, muszę uważać na nadmiar białka.
Mam grupę krwi 0, która dobrze toleruje białko pochodzenia mięsnego, a gorzej jest z produktami mlecznyni.
Również dobrze toleruje owoce i warzywa, a gorzej już zboża etc.
Dlatego moja grupa krwi często ma problemy żołądkówo jelitowe, i w moim przypadku dużo białka kończy się ewolucja na kiblu i zamiast tam gdzie trzeba transportuje je drogą kanalizacyjną.
Zresztą jak pisałem miałem problemy z Żołądkiem i stopniował będę w tym kierunku.
Demolub, Thx serdecznePzdr..

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-01 23:27:35

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Też mam O RH+ i nie wiem czy to ma związek ale nadmiar białka spuszczam w kiblu. Mój organizm jest w stanie przyjąć ok. 2,5 g/kg mc i każdy mg ponad to kończy się sesją na dzbanie. Natomiast zboża toleruję dobrze, mleka już nie. Śmiało możesz zwiększyć podaż mięsa, przecież nikt nie sugeruje Tobie żebyś białko nabiałem uzupełniał. Nabiał nie jest wartościowym źródłem białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Ale białko pochodzenia mięsnego w mojej diecie jest w normie.
Stawiam na intuicję, niż na wyliczanie...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Masz za słabą genetykę i zbyt małe doświadczenie, by stawiać na intuicję. Za dużo wypowiedzi koksów ćwiczących po 10 lat typu krac się naczytałeś.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Chłopcze. Wyjdź, tylko tyle powiem.
Bo nawet nie potrafisz interpretować tego co już zostało napisane tutaj, a takich bezmyślnych userów tu nie trzeba.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Dajesz 3 fotki brzucha, na których nie widać praktycznie zmiany i piszesz, że masz efekty i "dieta" na Ciebie działa?
Jednak trochę samokrytyki, w tej jak i innych kwestiach, o których Ci pisałem by się przydało.
Od stycznia do sierpnia powinieneś pociąć do 7-8%, ty zrzuciłeś wodę podskórną i może minimalnie fatu, co robi się w 2 tygodnie, nie 30 czy więcej.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-09-02 01:11:58

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-09-02 01:12:56

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
14:30 - Zupy etc.
16:00 - Trening

to bym jednak zmienil ;]

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3. Dieta.
"10 Wskazówek Żywieniowych" , czyli bez liczenia etc. to jak dla mnie jest broszka dla Zawodowca...


To co tam wypisałeś jest biegunowo odległe od 10 wskazówek. Dla mnie to nie jest nawet jedna wskazówka. Jak Qaz to zobaczy to padnie ze śmiechu
A trening na zupie to już mistrzostwo świata
Mimo wszystko powodzenia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co dalej? Na czym sie skupic?

Następny temat

FBWWW?

WHEY premium