SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

donJAZYResko - Dziennik Treningowy (Cel - Masa / Foto str. 1, 2 akt. 21, 34, 41)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48732

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Nie no, jednak będę ich używał do robienia brzuszków na drążku, żeby nie kołysać się, a wtedy będzie idealnie technicznie wchodzić...
Bez tych na kostki to raczej Treningu brzucha głową do dołu będzie nie możliwy
Kiedyś je kupiłem, to niech sobie leżą wrazie wu...
W pas będzie trzeba zainwestować, jak już będę podchodził do większych ciężarów...
IMO przyda się dla takiego laika w tych ćwiczeniach...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jarzyn zdecyduj się bo jeszcze wczoraj u Owny pisałeś, że lepiej bez magnezji podnosić bo "zna się swoje PRAWDZIWE" możliwości a teraz z hakami wyskakujesz a to jest dopiero dziadostwo bo nie dość, że Ci "pomaga" na maksa to jeszcze osłabia chwyt Może pora zacząć ćwiczyć chwyt....ale robiąc ciągi po 30kg to chwytu na pewno nie wzmocnisz. Nie bój się siadów i ciągów. One nie gryzą. Myślę, że większa szansa jest, że Ci coś w pracy na głowę spadnie lub samochód na ulicy rozjedzie i zabije niż na kontuzje, w którymś z tych ćwiczeń

PS: Podobnie z pasem. Jak wejdziesz chociaż na 180kg w serii to wtedy zakładaj pas

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-09-05 12:15:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
jak będziesz miał tylu zawodowców w dziennik to wyjdziesz na gościa

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Sene, jak Jarzyna wpadnie to napewno odpisze
Rion, każdy mówi co innego, więc już mam mętlik w głowie
Jak pisałem. Haki jednak do brzuszków...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
30kg w ciągu z hakami.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Hłe Hłe
Przecież pisałem, że jak wejdę na większe ciężary, i to przy ostatnich seriach

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
ciągi robiłem na 200kg w serii bez haków, a wątpię czy dojdziesz do takich wyników, więc nie wiem po co Ci one.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Do Brzuszków na drążku i wrazie wu na ostatnia serie, jak już nie będę miał sił w łapie...
Na ten ciężar nawet nie mam zamiaru wchodzi. Jedynie w WL będę robił rekordy. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
mysle ze za duzo tutaj pierd*lenia o hakach i innych *******ach. Nie ma drogi na skroty...w mens healthcie daja zawszze takie bzdety jak pileczki do brzuszkow i te haki. poswiecasz temu za duzo uwagi...moje zdanie, bo mi by bylo szkoda czasu na robienie takiej maty do brzuszkow np. Trzeba z********** w pocie czola



Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-09-05 15:24:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Co do piłki to bym się nie zgodził - jeżeli się wie, jak ćwiczyć, to na piłce można zrobić prawie wszystko. Widziałem nawet film na yt, jak typ robił siady na piłce
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co dalej? Na czym sie skupic?

Następny temat

FBWWW?

WHEY premium