SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!!! JAKi plan treningowy CEL MASA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140
Witam chciałbym byście mi pomogli ułożyć plan treningowy dopiero co zaczynam z siłownią, ćwiczyłem jakies 6 miesięcy na siłowni ale to było 2 lata temu. POdajcie propozycje mojego planu treningowego CEL MASA , masa ,masa


Waga; 60 kg

Wzrost: 172

Wiek; 20 lat

CEL : MASA



pomóżcie

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 60

Wzrost: 172

Cel treningowy: MASA

Staż treningowy na słowni: zero

Uprawiane inne sporty: czasami piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka , sztanga, hantle

Dieta: nie mam żądnej

Przeciwskaznania medyczne: nie ma

Zażywane suplementy: kreatyna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340
Witam. Po takiej przerwie zacznij fbw, a jak skończysz to jedź splitem. Ale po kolei. Przede wszystkim oprócz ćwiczeń będzie Ci potrzebna odpowiednia dieta, bo bez tego ani rusz:) Wracając do treningu zerknij tutaj https://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html  . Ten link powinien ułatwić Ci sprawę. A wracając do diety, jeśli nie możesz dostarczyć odpowiedniej ilości składnikoów, kalorii to może wspomóż się jakimś gainerem. Jakby co to pytaj :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan pod "ubogą" siłkę.

Następny temat

Optymalny Trening Redukcyjny

WHEY premium