SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

donJAZYResko - Dziennik Treningowy (Cel - Masa / Foto str. 1, 2 akt. 21, 34, 41)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48707

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Znowu sie tu robia cyrki.
Don zamiast pisac o noszeniu jakiegos koksa skup sie poprostu na treningu i wypiskach.
Bo znowu bana zaliczysz, a tego chyba nie chcesz?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
To było w przyrównaniu do mojej wypowiedzi na temat MC i Przysiadów.
To że ktoś później odnosi się nie na temat to już inna sprawa
BTW. Ban nie dotyczył tego dziennika. Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-13 10:07:30

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Temat zasuwa jak lawina .

Nawet dość przyzwoicie to na tym zdjęciu wygląda...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Thx. Cieszy mnie to
Czuje znaczną poprawę...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze don potrafi byc mega wkurzajacy ale dawidowicz.. prowokujesz i to w bardzo prymitywny sposob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
nie prowokowałem (no może troszkę) ale wciąż wychodzi to samo - jak ktoś ma inne zdanie - nara.
jak komuś nie pasuje brak merytoryki w wypowiedziach (a w zamian info o prostowaniu gości czy karkach) to jest straszony banem...
ja sądziłem że dziennik jest po to żeby inni doradzili coś, a nie po to żeby się utwierdzać w przekonaniu że głupota jest odmianą logicznego myślenia:>

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Akurat biorą pod uwagę Twój staż, formę wypowiedzi, etc. nie mam ochoty słyszeć od Ciebie rad.
Mam wystarczająco świetnych użytkowników w dzienniku od których brałem już przykład. No ale przecież nie jesteś zorientowany jakie tematy były już dyskutowane. Tak więc po dziękuję za Twoją pomoc i myślę że zrozumiałeś. Do tego prześledziłem Twoje wypowiedzi co mi już w zupełności wystarczy by określić Twoją wiedzę. Bez odbioru.
Psonic, Studi, Thx.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Cześć
Widzę że niezły spam masz tutaj.
Zacznijmy od tego że przeczytałem ten spamdziennik od deski do deski.

po 1. ta micha w pierwszym poście to jest ta "poprawiona" już ?
po 2. to samo pytanie z treningiem
po 3. widzę że dyskredytujesz tutaj rady użytkowników którzy wg Ciebie się nie znają
a tych którym nie możesz zarzucić niewiedzy (a mówią dokładnie to samo) zbywasz byle wymówkami (patrz choćby teksty, że nie interesują Cię rekordy).

piszesz "Mam wystarczająco świetnych użytkowników w dzienniku od których brałem już przykład."

a jednak nie widać, żebyś się stosował do rad owych użytkowników (no chyba że chodziło Ci o tych co Ci przytakują, to co innego)

po 4. za samo podejście do tego spamdziennika powinieneś dostać bana (nie wiem dlaczego Koniu Ci odpuścił, nie śledziłem sprawy, nie wnikam)

po 5. jak czytam Twoje wypowiedzi w tym spamdzienniku, na temat treningu to widzę, że prezentujesz poziom wiedzy i wytrenowania tak niski, że nie masz moralnego prawa komentować wiedzy pierwszego lepszego sezonowca z działu dla początkujących, bo prezentujesz podobny poziom

po 6. ciężary to jakieś nieporozumienie, każdy rozumie początek, powrót po przerwie itp. ale napisz w jaki to sposób masz zamiar pobudzić mięśnie do wzrostu takim ciężarem ? Równie dobrze możesz nie ćwiczyć wcale, a efekty będą podobne.
Tym ciężarem nie pobudziłbyś do wzrostu mięśni nawet niedorobionego dwunastolatka



Zmieniony przez - VooDa w dniu 2009-09-13 13:13:01

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam sie co do pkt. 3.
Hernegild napisal Ci wystarczajaco duzo argumentow o cwiczeniu nog i barkow a Ty ze poczekasz az sie wiecej osob wypowie. Jemu tez zarzucisz, ze sie nei zna?

Mam wystarczająco świetnych użytkowników w dzienniku od których brałem już przykład."

Z tego co pamietam to jedyną radą, którą wcieliles to lekka modyfikacja "diety".

Zmieniony przez - pavveeel w dniu 2009-09-13 13:16:11
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co dalej? Na czym sie skupic?

Następny temat

FBWWW?

WHEY premium