SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

donJAZYResko - Dziennik Treningowy (Cel - Masa / Foto str. 1, 2 akt. 21, 34, 41)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48301

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisz wagę całkowitą i będzie git.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Tak, będzie precyzyjniej

Faktycznie kiełbaska i 10 wskazówek

Ale poprawisz i będzie prawie cacy.

Jak Hubert, nie szukaj wymówek tylko staraj się znaleźć rozwiązanie.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Ryba, Thx
To mój pierwszy dziennik, więc zrozumcie mnie.
Wuchta, zapalenie żołądka miałem. Nie wiem czy wiesz jaka wtedy jest dieta. Ja przez pewien okres muszę przestrzegać regulaminu Lekarza
Od 3 cyklu będę już normalnie jechał.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
"Ktoś jeszcze jest tego samego zdania? Bo nie widziałem, żeby ktoś pisał + wagę gryfów długich czy krótkich.
Jak tak to będę pisał + Gryf prosty (10 kg) "


wiem, ze niszcze teraz twoj swiat, ale wszyscy tak robia generalnie.

ps. ciastka, kakao i wędliny nie są podstawą jadłospisu przy zapaleniu żołądka

Zmieniony przez - uojciec w dniu 2009-09-02 17:18:10

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Nie dziwię się że mało kto rozumie, bo nie każdy miał Gastroskopie, i problemy z układem pokarmowym. Ja na dzień dzisiejszy czuje poprawę, tyle że jeszcze muszę jeść tak jak muszę, a nie jak chce.
Uojciec. Wyjdź. Mogę małe ilości. Nie będę pisał na ten temat wykładu. Wiem co robię, więc wypad.
Wuchta proszę Cie o uspokojenie go.

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-02 17:20:48

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jest pierwsza wypiska

Chyba trochę przesadziłeś z tym rozruchem



































































































Od tego treningu to już bardziej poczułbyś noszenie mamie toreb z zakupami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Na moich Treningach zawsze stopniowo zwiększam ciężar, więc bez obawJa dopiero wracam do Treningów...
Zresztą po pracy też nie mam za bardzo siły. Tego też nie zrozumiesz, że też są inne obowiązki? A nie wspomnę, że u*******iła mnie osa w palec u dłoni i z tym ćwiczyłem.
Trening robię? Robię. Dla kogoś do dupy? Dla mnie nie. Sam wiem lepiej jak mój organizm reaguje.
Chyba co nie którzy zapominają o pewnych regułach, że każdy z nas jest inny, i na każdego inaczej działa dany Trening, czy dane obciążenie.
I czy mi tam przyjdzie 2 kg czy 10 kg to mnie już aż tak to nie interesuje.
Dla mnie liczy się każdy postęp, nawet mały, byle by z rozsądkiem, a nauczyłem się tego na błędzie.
Jeśli ktoś jest twardy i na pierwszy Trening po przerwie prawie rocznej rzuca się na ciężar na WL ~80kg to już jego sprawa, ale później widzę tego typu tematy w Zdrowiu, "Chyba przesadziłem - Pomocy!".

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-02 18:04:23

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Chyba co nie którzy zapominają o pewnych regułach, że każdy z nas jest inny, i na każdego inaczej dział dany Trening, czy dane obciążenie.

Z pewnością ale istnieją pewne żelazne reguły, które obowiązuą wszystkich. 15%CM to obciążenie, które nie jest w stanie pobudzić organizmu do niczego....chyba że Twoim celem bylaby wytrzymałość ale nie zauważyłem, żebyś machał po 50-70x w serii

Po za tym nie rób z siebie takiej ofiary losu bo nie tylko Ty pracujesz czy chodzisz zmęczony na treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Sene, ja po prostu zaczynam od małego ciężaru, ze względu na przyzwyczajenie mięśni, i żeby zakwas nie był tak bolesny, bo w robocie będzie przeszkadzać.
Będzie dobrze, tydzień, max. dwa. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Luuz Tylko aż tak sie nie oszczędzaj następnym razem

Pozdro!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co dalej? Na czym sie skupic?

Następny temat

FBWWW?

Wiecej