SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

donJAZYResko - Dziennik Treningowy (Cel - Masa / Foto str. 1, 2 akt. 21, 34, 41)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48754

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
przecież też uspokajałem:>

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Suplementacja:
Dokładam Pluszzz "Multiwitaminy / Multiminerały".
Stosowanie e7d (Niedziela).

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
zrob jakies rozpiski co do diety, bo nic nie wiadomo co jesz

a nie masz mozliwosci trenowania w normalnej siłce ze stojakami itp?

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
W tym cyklu nie planuje ekstra diety, więc sam rozumiesz...
Jeszcze nie tak dawno temu, żołądek robił mi akcje. Już wszystko wraca do normy. Nie mam już tego dziwnego bólu wstając rano w przełyku, co naprawdę poprawia nastrój na dzień dobry. Już znacznie rzadziej boli mnie nadbrzusze.
Do tego dochodziło osłabienie organizmu... Czasami jeszcze mam takie chwilę, a wszyscy się dziwią dlaczego starstujesz z tak małym ciężarem. Tylko ciekawe ****a jak oni by wracali do Treningów po 9 miesięcznej przerwę i po 6 miesiącach borykań z ciągłym bólem brzucha, gdzie waga automatycznie leci z 82kg na ~75kg.
Totalnie do dupy okres w którym chodziłem od Lekarza do Lekarza z łzami w oczach, żeby któryś wkońcu pomógł (Banda Idiotów i nie douków - za co biorą pieniądze?), przypisując coraz to inne leki, po których chce się rzygać, występują zawroty głowy, ciągle biegunki, osłabienie wzroczności, po tym wszystkim już nie raz się załamywałem.
Dopiero wkońcu w Lipcu trafiłem na Świetnego Lekarza który stwierdził, że nie będzie robił czary mary z lekami jak reszta, wysłał na Gastroskopie (Zapalenie dwunastnicy i inne ostre zapalenie żołądka), i dopiero wtedy dostałem leki jakie należy... Tak więc, mam nadzieję, że wkońcu ta siedząca tu Populacja skmini chodź trochę, po jakich przejściach jestem i dlaczego tak ostrożnie startuje.
Miałem również podniesioną Bilirubinę, ale ostatnio na badaniach zauważyłem, że już stopniowo jest ok.

A co do Siłki to narazie nie mam możliwości korzystania z profesjonalnej.
Ale w stojaki będę musiał zainwestować i dodatkowo w poręcze.
W następnym planie wyciąg ścienny... Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-14 08:22:18

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Żeby nie było wątpliwości...
Obecnie w pasie 79cm rano ze szczytu na początku tego roku 88-90cm.



I dodatkowo fotka ukazującą mój typ budowy z ukosu:
- szeroki od przodu
- wąski od boku




Proszę któregoś z Moderatorów, o dodanie w nazwie tematu, dokładnie w tym miejscu cyfry 41 po przeciwku -
akt. 21, 34, 41)
. Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-14 09:12:48

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
don - nie wiem czy chcesz odemnie porady, najwyzej sie nie posluchasz.

1. nie skupial sie na klotniach, wyjasnieniach, tlumaczeniu kazdemu z osobna tego i tego.
2. wpisuj tylko wypiski z treningow wraz z malym komentarzem.
3. rob takim ciezarem jakim uwazasz, ale regularnie dodawaj.
4. nie dawaj co "3 dni" fotek, co sie mialo zmienic przez ten okres??
5. zalatw sobie stojaki do przysiadow - bo tym co teraz robisz daleko nie zajedziesz.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Posłucham się...
1. Już więcej nie będę się powtarzał co do tej kwesti. Po prostu będę odsyłał do tej strony.
2. Pewnie.
3. Robię i cały czas ciężar wzrasta.
4. Fotka jest na prośbę użytkownika Radosuaf.
Miał wątpliwości co do mojej talii (w dzienniku Konia).
5. Wiem. Mówiłem o tym. Zdaje sobie sprawę.
Thx. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Hehe ok powodzenia.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6636
twoj trening biorac pod uwage twoja szeroka wiedze celowo ma ograniczac przyrosty?:P przy tym podziale grup miesniowych,co najwyzej mozesz zostac jeszcze gorszym frustratem niz jestes,poczytaj o superkompensacji i ilosci czasu,jaka musi uplynac pomiedzy bodzcami treningowymi,by ja optymalnie pobudzic.Wez sie za jakies fbw WODYNA albo hst i przestan sie opi***alac,szkoda,ze nie masz dziennika na body-factory,tam bys dopiero zostal wyszydzony no i moze w koncu wszyscy zeszli by z Macka i przerzucili sie na Ciebie
Pozdro donJARZYNreksio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Krawat, wzajemnie.

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-14 11:00:03

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co dalej? Na czym sie skupic?

Następny temat

FBWWW?

WHEY premium