A czego oczekujesz od przyszłych butów? Bo wymieniłeś kilka pozycji, ale nie wiem czym mam się kierować przy wyborze..?
...
...
Nie kupuj strików, za miesiąc sie rozpadną!! Ja na twoim miejscu wziołbym adicore (moze mystic) :)
_____________________________Glory,glory man unted
...
Jeśli nie musi być z listy, to poleciłbym Nike Air Legend- lepszy model Tiempo:
http://allegro.pl/item670553327_buty_pilkarskie_nike_air_legend_ii_fg_lanki_45.html
^ Coś takiego ;)
A jeśli z listy.. to chyba Tiempo, no i podobno Kaiser'y to też dobre buty.
Ale na prawdę polecam Air Legend'y- bardzo dobre buty, w dodatku skóra kangurza, więc szybko się nie rozlecą, czucie piłki.. wszystko jest :)
Zmieniony przez - Creiddamis w dniu 2009-07-01 15:34:45
http://allegro.pl/item670553327_buty_pilkarskie_nike_air_legend_ii_fg_lanki_45.html
^ Coś takiego ;)
A jeśli z listy.. to chyba Tiempo, no i podobno Kaiser'y to też dobre buty.
Ale na prawdę polecam Air Legend'y- bardzo dobre buty, w dodatku skóra kangurza, więc szybko się nie rozlecą, czucie piłki.. wszystko jest :)
Zmieniony przez - Creiddamis w dniu 2009-07-01 15:34:45
...
Pomoże ktoś z wyborem butków??
Potrzebuje czegoś do 200 zł (halówki) dobre czucie piłki, najlepiej cos od adasia bo mam cienką stopę :(
Potrzebuje czegoś do 200 zł (halówki) dobre czucie piłki, najlepiej cos od adasia bo mam cienką stopę :(
_____________________________Glory,glory man unted
...
Mi się dobrze gra w Adidas Telstar II. Świetne buty jak dla mnie poza tym, że nie są zbyt wytrzymałe [szybko puszczają przy czubku buta, jak używa się ich częściej niż powinno ; D]. Cenowo też dobrze wypadają- z przesyłką zapłaciłem za nie 165zł.
Poza tym Nike Tiempo Mystic są dobre [i mieszczą się w Twoim przedziale cenowym]:
http://allegro.pl/item666832001_buty_halowe_nike_tiempo_mystic_ii_ic_r_42_skor.html
Pozdrawiam
Poza tym Nike Tiempo Mystic są dobre [i mieszczą się w Twoim przedziale cenowym]:
http://allegro.pl/item666832001_buty_halowe_nike_tiempo_mystic_ii_ic_r_42_skor.html
Pozdrawiam
...
Elo
Mam prosle czy mogl by mi ktos polecic jakies buty z podanych poniżej obrazkow .
Od butow oczekuje aby wytrzymały mi 2-3 sezony (amatorskie raz w tygodniu granie )
a przytym byly bardzo wygodne .
jak myslicie ktore by byly najlepsze ?
http://img139.imageshack.us/img139/5484/mysticii.jpg
http://img191.imageshack.us/img191/7214/staretiempo.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/7334/staryvapor.jpg
http://img170.imageshack.us/img170/6633/total90.jpg
http://img233.imageshack.us/img233/5044/vaporvt.jpg
z góry dzięki
Mam prosle czy mogl by mi ktos polecic jakies buty z podanych poniżej obrazkow .
Od butow oczekuje aby wytrzymały mi 2-3 sezony (amatorskie raz w tygodniu granie )
a przytym byly bardzo wygodne .
jak myslicie ktore by byly najlepsze ?
http://img139.imageshack.us/img139/5484/mysticii.jpg
http://img191.imageshack.us/img191/7214/staretiempo.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/7334/staryvapor.jpg
http://img170.imageshack.us/img170/6633/total90.jpg
http://img233.imageshack.us/img233/5044/vaporvt.jpg
z góry dzięki
...
tylko te korki maja jakas dziwna podeszwe , w ostatnich korkach jakich mialem odpadl mi korek wiec nie mam pewnosci co do wytzymalosci podeszwy , gram czesto na twardym boisku i malo zadbanym ...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Sto lat Rusedski
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- 180
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- 186
- 187
- 188
- 189
- 190
- 191
- 192
- 193
- 194
- 195
- 196
- 197
- 198
- 199
- 200
- 201
- 202
- 203
- 204
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- 225
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- 231
- 232
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- 245
- 246
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- 255
- 256
- 257
- 258
- 259
- 260
- 261
- 262
- 263
- 264
- 265
- 266
- 267
- 268
- 269
- 270
- 271
- 272
- 273
- 274
- 275
- 276
- 277
- 278
- 279
- 280
- 281
- 282
- 283
- 284
- 285
- 286
- 287
- 288
- 289
- 290
- 291
- 292
- 293
- 294
- 295
- 296
- 297
- 298
- 299
- ...
- 300
Następny temat

