gram w pile od przeszlo 9 lat. Zaczalem w orlikach teraz skonczylem wiek juniora straszego ale od 1,5 roku trenuje i dostaje szanse gry w seniorach. w podstawie nie gram ale kto wie moze niedlugo... ale pilkarskie buty to obiekt moich zainteresowan sporo wiem mimo ze jestem... bramkarzeem
moje zdanie jeste nastepujace: firma produkujaca najlepsze najtrwalsze najwygodniejsze i calkiem efektowne korki to ADIDAS. najlepsze lanki- predatory(wszystkie modele procz tych za 140zl bo to plastik) kazdy but z skory nawet nie kankurzej zwyklej syntetycznej daje rade gorzej gdy jest z tworzywa... najlepsze wkrty to oczywiscie adidas world cup ale to musi byc niemiecki orginal :rozbija sie gdzies o 1,5 rozmiaru... koreanska edycja to szmelc za darmo nie warto brac..
moje zdanie jeste nastepujace: firma produkujaca najlepsze najtrwalsze najwygodniejsze i calkiem efektowne korki to ADIDAS. najlepsze lanki- predatory(wszystkie modele procz tych za 140zl bo to plastik) kazdy but z skory nawet nie kankurzej zwyklej syntetycznej daje rade gorzej gdy jest z tworzywa... najlepsze wkrty to oczywiscie adidas world cup ale to musi byc niemiecki orginal :rozbija sie gdzies o 1,5 rozmiaru... koreanska edycja to szmelc za darmo nie warto brac..
