Szacuny
0
Napisanych postów
37
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
191
Dymek <-- Lasery za 250 zł to model replikowy (za meczowy zapłacisz 500-600zł), a wymienione przeze mnie buty to modele meczowe :) A tego że pomiędzy repliką a modelem meczowym jest duża różnica to chyba nie muszę tłumaczyć :) Jak chcesz to podaj swój numer buta to wrzucę ci kilka ciekawych linków z aukcjami :D i powiedz do ilu najwięcej możesz wydać na te buty ;d
Zmieniony przez - majkel555 w dniu 2009-06-23 23:20:27
Szacuny
0
Napisanych postów
1663
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
14465
Nike noszę 42,5 a Adidas 42 2/3 Na buty mogę wydać do 250zł. Chyba że znajdzie się coś naprawdę dobrego to do 300zł. A mi się wydaje że te Lasery za 250zł to są meczowe bo repliki to shoot i Strike.
"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain
Szacuny
8
Napisanych postów
1790
Wiek
38 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
27353
Maccu ma racje :)
Lepiej kupic buty z zeszlego sezonu lub nawet z przed dwóch lat.Wyjdzie teniej i solidniej i trwalej chyba ze chcecie sie lansowac w butach ktore z daleka wygladją jak za 600 zł :)