SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST: Never Back Down by Volferine pods.str.40 i 42

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59091

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
_YaKuZa_ - Z tym wiosłowaniem dowale ciężaru , wczoraj przekonałem się że mam jeszcze duży zapas siły na 34kg.
Co do tego pochylenia spróbuje , każdy mi mówi inaczej i trochę się gubię .
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
Powiem Ci tak... 34kg to dużo jest jak na Twoje warunki..

ja robię 32kg-35kg a ważę troszkę więcej od Ciebie wale 12 powtórzeń.. pochylam się prawie poziomo do podłoża.. hantel opuszczam do prawie całego wyprostu ramienia wychylając bark w dół (w pełni rozciągając plecy) - spróbuj - jednak staraj sie wyczuć pracę najszczerszego.. to tylko moja propozycja

Jak ramię prowadzisz podciągając hantel? przy ciele? czy daleko ?
Bo na filmiku za bardzo nie widać...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
6/33

Nietreningowy

Dziś taka uboższa relacja ponieważ pożyczyłem aparat.Micha trzymana jest jak najlepiej.
Bonusowo zjdadłem prawie 23 pierogi z jagodami , zaraz wezmę gainera i na 1,5h mam spokój z jedzeniem. Ogólnie czuje zakwasy po wczorajszym treningu piątek. Dziś cały dzień się opierdzielam zaś jutro na 100% idę biegać



Ramię prowadzę przy ciele , w środę nagram wyraźniejszy filmik bo na siłce faktycznie światło źle wyszło na filmiku.





Staram się tak robić.



Ps: Waga wróciła 80,5kg jedziemy dalej

Pozdr.

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2009-06-20 16:58:45
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
te downy egzaminatorzy tylko kase na tym robia co oni wyprawiaja to sie w glowie nie miesci,trzeba z tymi scierwami porzadek zrobic
pzdr. jedziesz dalej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ten Pan tą hantelką to kciuka nie napakuje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
koles08 - no trzeba coś z tym zrobić , bo uważają się za bogów. Niech tylko jednego spotkam na ulicy , oczywiście jak zdam

Student - Mi chodziło o technike.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem wiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
Zaległa wpiska ( wczorajsza)

7/33

Elo

Wczoraj był nietreningowy micha trzymana przyzwoicie lecz jest czasem tak duszono że nie ma ochoty na jedzenie.
Ogólnie to przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy , więc to trochę stresu i czasu pochłania .
Dziś trening B 15 nie wiem jak ja zrobię martwy ciąg 15 razy 0_0. Podsumowując także gainer mi już kompletnie nie podchodzi , wcześniej lepiej mi sie go piło.

Wczorajsza micha ( ku*** sałatka mi kompletnie nie wyszła
ale trzeba ją zjeść













Relacja z dnia dzisiejszego po południu


Pozdr



Zmieniony przez - Volferine w dniu 2009-06-22 11:58:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11022
nie ważne czy smakuje czy nie, ważne co w niej jest
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
Ale mi się naprawde nie udała
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie o Horse Powera

Następny temat

Porządny cykl masowy - pomoc

electro
Polecane artykuły