SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Never Back Down by Volferine pods.str.40 i 42

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52912

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak tam siłowo? Sprawdzałes cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Wolę mniejszym ciężarem robić niż dużym i technike kaleczyć.
Poza tym nic mi to nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe, w jakim celu mam czytać test skoro jest podsumowanie to co się działo w czasie niewnikam liczy się to co się stało z tobą po prostu test to test mówie co zrobiłeś nie mówie, że źle czy coś po prostu podsumowałem co w tobie na moje oko się zmieniło..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Myślę, że jak robić test to dużo dłuższy.

Odniosłem się do końcowego zdania , po prostu cykl planowałem
na 50 dni. Z powodu chorób zmarnowałem 20 dni cyklu iż całkowicie się rozchorowałem ( grypa a potem jelitówka).
Więc jak coś przeważnie zaczynam robić to zazwyczaj to kończe.
Mialem taki okres co myślałem że już nie poprowadze testu bo nie dam rady z przyczyn zdrowotnych , i chciałem go usunąć. Dobrze że moderatorzy mi pomogli zamykając temat , po wyzdrowieniu miałem rozpocząć test ponownie. Po przeliczeniu zostało mi prowiantu na 30 dni głownie kreatyny bo tego gówna jeszcze mi zostało dużo.

Cieszę się że coś zauważyłeś bo 30 dni to jest mało jak sam wspomniałeś


Zmieniony przez - Volferine w dniu 2009-07-14 18:32:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też dałem podsumowanie w dzienniku, jak chcesz to wpadnij
Ale nic na siłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8905
moze postep nie jets ogromny, ale byly przerwy itd, jak dla mnie jest nieco lepiej i mi sie podoba, SOG! i powodzenia dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nooo przeglądnąłem. Czytałem podsumowanie od początku i już miałem pisać, że bez fot porównawczych jest ciężko dobrze ocenić, ale Banan mnie uprzedził. Więc widać znaczną poprawę, o brzuchu na razie nic nie myśl tylko dalej masuj. Nad grzejnikiem możesz pomyśleć przed wiosną, będzie dobra pora na wycinkę.

Ja chyba zrobię na dniach foty półmetkowe mojego testu, bo minęło już 25 dni...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
norbuss- Dzięki do***ie do pieca jeszcze

Bzyku - 3kg zrobiłem masy i w pasie nic nie przyszło więc jest good
Brzuch i tak dalej będę męczył żeby all nie zaniedbywać.
Co do porównania(twojego) ja bym nie robił , będzie lepiej widoczna zmiana na samym końcu. Poza tym ciekawość użytkowników napewno też będzie duża. Dajesz filmiki więc widzimy twoją sylwetkę ale nie całą więc lepiej denerwować nas
Decyzja należy do Ciebie


Thx

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2009-07-14 19:31:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
juz lepsze foty

tu widać imo barki in plus

i bardziej opalonyś hehe



Bzyk:

bo minęło już 25 dni...
-to tyle co nic po 50 to mozna myslec nad fotami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
bic44 - W robocie się opaliłem to że płacą to jeszcze naturalna solarka

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2009-07-14 19:38:00
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie o Horse Powera

Następny temat

Porządny cykl masowy - pomoc

WHEY premium