SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Never Back Down by Volferine pods.str.40 i 42

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52913

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
polkos06- Racja pisałem , lecz 80 gram.
Druga sprawa jakbyś czytał test ze zrozumieniem to byś wiedział że dieta jest cały czas modyfikowana

Wpiska z dnia dzisiejszego oraz jutrzejszego będzie jutro ( o ku*** ale zdanie wyklepałem... )

Idę spać bo jutro do roboty..
Kur*** ostatni raz robię cykl w takie upały..


Zmieniony przez - Volferine w dniu 2009-07-07 21:56:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29229
upal imo na redukcje lepszy hehe ale jak komus zalezy to nie ma wiekszego problemu, poprostu trzeba byc wytrwalym w swoich postanowieniach.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29453 Napisanych postów 62882 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902355
czytalem test pierwsze strony i troche reszty ogolnie podoba mi sie podejscie prowadzenie i wypiski.
co do supli zestaw podstawowy mozna stosowac choc uwazam ze jednak troche za wczesnie.ciezary bardzo male ale lepiej cwiczyc malymi niz kaleczyc technike.
przy tak profesjonalnym podejsciu kariera murowana tylko jak narazie wiedzy troche brakuje

jedna rzecz ktora mi sie bardzo nie podoba-chyba nie widzialem u ciebie ani jednego zdrowego kulturystycznego posilku.jakies zupki chinskie pelne syfu, sosy z proszku pelne tluszczy trans, smazone miesa oszukane posilki,biale bulki, pieczywo biale lub pseudo razowe z maslem.
czy to masa czy rzezba zdrowa dieta obowiazuje kazdego kulturyste
podstawa powinny byc miesa gotowane lub robione na parze w ostatecznosci duszone,ryby, ryby wedzone mozna dac z konserw tylko tunczyk, jaja, od bidy ser bialy,wpc,
jako wegle: ryz brazowy paraboiled bialy, makaron razowy, platki owsiane, chleb razowy(prawdziwy) a nie ajkies przenne barwione karmelem, owoce
no i oczywiscie swieze warzywa lub gotowane(na parze lub tradycyjnie) im krocej tym lepiej

duzo pracy przed Toba.
zycze samozaparcia i maksymalnych efektow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Cały czas się uczę , z posiłkami to się staram czy ja wiem czy kurczak oszukany ? . Chleb mam zmieny raz czarny ( ten wymagany od was) , drugi biały z ziarnami słoneczkia i pszenicy. Tutaj nie było ani razu zupki chinskiej . Co do
owoców jem dużo , codzienie banan , jabłko , truskawi oraz pomarancze lub brzoskwinie ale ich poprostu nie wklejam.

Co do supli czy za wcześnie ? Chyba za późno bo w upały ciężko o mój cel.
Chociaż go już osiągnąłem 3kg to staram się je poprostu trzymać.
Poza tym jestem zadowolony po 3kg przez 25 dni to jest dobry progres

Ogólnie ćwicze rekreacyjnie dla zdrowia i lepszego samopoczucia .
Z tym sportem nie wiąże żadny przygód np Kulturystyka.
Wiem że dużo pracy przedemną , od razu Rzymu nie zbudowali , grunt że mam progres i to mnie bardzo cieszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
23 i 24

Wczoraj miałem trochę ciężki dzień dlatego troszeczkę wpiskę zaniedbałem . Ogólnie teraz pracuję na budowli i trochę ciężko z czasem ale to kwestia organizacji czasu.
Dziś akurat wolne , jutro do roboty na 8 00 , więc trzeba coś dobrego do pracy przygotować.

Dzisiejszy trening

Trening A ( 3x10)

WYCISKANIE NA LAWCE SKOSNEJ

70kgx10
70kgx10
70kgx10

-PRZYSIADY

60kgx10
65kgx10
70kgx10

-Unoszenie sztangielek bokiem łączone z wyciskaniem sztangielek stojąc

11kgx10 14kgx10
11kgx10 14kgx10
11kgx10 14kgx10

-Młotki naprzemiennie

18kgx10
18kgx10
18kgx10


- Prostowanie ramion w dól

30kgx10
30kgx10
30kgx10

-Wiosłowanie sztangielką

30kgx10
30kgx10
30kgx10


-Łydki A

70kgx10
70kgx10
70kgx10

-Przedramiona A

-Brzuch A
Dałem popalić leniowi.

dodatkowo kaptury sztangą Filmik miałbyć ale to g**** widać , słabe oświetlenie.

Zarzucam filmik , cos tam widać. Od poniedziałku montuję lepsze oświetlenie na siłowni . Tylko nie pomyślcie sobie że mam tak na siłowni bo gdyby tak było na siłce to bym się zabił. W sumie można was w chu** zrobić bo tej sztangi praktycznie nie widać





3x10 (60kg)
3x10 (65kg)
3x10 (65kg)


Odnośnie treningu

Wszystko na spokojnie , byłem zadowolony trening długi 1h 20min.


edit.

Fotki

Przed treningiem - Nie wiem co wy chcecie od mojego kurczaka ( Ps: Żeby nie było komentarza , że mało mięsa. Jem mniej a częściej. Dobry sposób na upały)






Sesja
Miałem dawniej dawiązać do tego suplementu.
Kosztuje 15-16zł z groszami a naprawdę super sprawa. W roku szkolnym ćpałem to cały czas , w dużym stopniu poprawiło koncentrację i co najważniejsze pobudza . Obecnie biorę to
przed pracą ( pracuje na budowli) i po pracy.
Naprawdę Polecam dla osób aktywnych mi dużo pomogła










Aminokwasy ( dawkuje je ostrożnie aby uniknąć problemów żołądkowych)






Tyle pozdr 600


Zmieniony przez - Volferine w dniu 2009-07-08 17:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
ja lykalem sesje w tabletkach to na mnie jakos niespecjalnie dzialala.

no ale skoro na Ciebie dziala to lykaj

chyba ze ta rozpuszczalna jakas lepsza jest niz tabsowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Nie widziałem tabsowej wersji , ogólnie i tak wole rozpuszczalną opcję.
Chociaż myślę że skład jest taki sam co w twoich tabletkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Volfik dziś ja założyłem dziennik, zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skosztuję chyba tej sesji po Twojej recenzji, jako że jestem amatorem takich musujących gówienek. Napisz jeszcze jak smak i przede wszystkim, czy orzeźwia w upalne dni. I ten składnik na F to co to jest?

Dieta ogólnie mało kulturystyczna, ale co tam: ciesz się życiem i wpyerdalaj do oporu. Pójdzie - musi pójść.

Bardzo ładnie prowadzony test, pozdrawiam
Grzesiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29229
na powazna diete przyjdzie jeszcze czas.w wieku 18 lat powinno isc ladnie bez specjalnej diety.ja cala szkole srednie cwiczylem bez zadnej diety i wsumie wygladalem nie wiele gorzej jak zaczolem diete.dog dobrze pisze ze jak ma pojsc do pojdzie!!!tylko do******* ciezaru.zapalaj swiatlo przy kreceniu filmow a nie po ciemku siedzisz hehe.pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie o Horse Powera

Następny temat

Porządny cykl masowy - pomoc

WHEY premium