_YaKuZa_ - Z tym wiosłowaniem dowale ciężaru , wczoraj przekonałem się że mam jeszcze duży zapas siły na 34kg.
Co do tego pochylenia spróbuje , każdy mi mówi inaczej i trochę się gubię .
Co do tego pochylenia spróbuje , każdy mi mówi inaczej i trochę się gubię .
wale 12 powtórzeń.. pochylam się prawie poziomo do podłoża.. hantel opuszczam do prawie całego wyprostu ramienia wychylając bark w dół (w pełni rozciągając plecy) - spróbuj - jednak staraj sie wyczuć pracę najszczerszego.. to tylko moja propozycja 

, oczywiście jak zdam

nie wiem jak ja zrobię