Szacuny
0
Napisanych postów
16
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
52
Czesc. Czy mozecie mi doradzic jakie sa dobre buty dla dziewczyny grajacej w pilke nozna. Czesto rozne buty powoduja u mnie blazy na pietach i na palcach. Po meczu juz ledwo chodze. Żeby nie byly za drogie ale nie tez takie tanie. rozmiar 36/37
Szacuny
0
Napisanych postów
24
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
143
Mam kolejne pytanie do was. Chce kupić buty adidasa. Modele dostępne na kieszeń mojego klubu to adinova i telstary. Czy w telstarach 2 jest lepsza skóra (rodzaj, grubość) niż w telstarach 1? Model jedynki wygladają na bardziej solidne, a 2 właśnie mi poszły... Jak ktoś miał styczność z tymi butami, czy jakieś porównanie to proszę o pomoc ;]
Szacuny
0
Napisanych postów
169
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
12197
Mzslicie ze jomy top flex , beda sie nadawac tez na sztuczna i beton ? tzn chodzi mi czy np uzytkowanie na betonie czy sztucznej jakos drastycznie wplynie na wytrzymaslosc buta?
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
290
@Rafek91: Sztuczna trawa w mojej opinii w ogole nie niszczy butow. Mam takie same Jomy wiec wiem z autopsji Gram w nich sporadycznie na betonie, kiedy sztuczna jest zajeta i nie zauwazylem zadnego drastycznego spadku wytrzymalosci buta czy innych defektow. Wszystkim polecam halowki tej firmy, szczegolnie model Top Flex. Takiego czucia pilki w takiej cenie nie daja zadne buty xD
Czy ktos wie gdzie moge kupic buty Nike Mercurial Vapor III FG lub Mercurial Vapor IV BIALE ? Przeszukalem allegro, internet i nic ... :/