Maupko-była była!!!!
Do pojemników można się przyzwyczaić.
Devi - to faktycznie może fajnie wyglądać
22.04.2009 r.
DIETA 1800 kcal – dzień
22-ty
7.30.
Płatki owsiane (70g), Jaja kurze całe (120g), Żurawina suszona (40g)
B – 21g T – 15g W –74g 529kcal
11.00
Tuńczyk w wodzie (130g), Ryż brązowy (30g), Olej z pestek winogron (20g)
B – 29 g T – 22g W – 20g 398 kcal
14.30
Wołowina (170g),Bukiet z jarzyn wiosennych (100g), Jabłko (150g), ryż brązowy (20g), Orzechy włoskie (15g)
B – 42 g T – 23g W – 33g 511 kcal
16.00-17.30 TRENING
17.30.
TREC Białko (30g)
B – 22 g T – 1g W – 2g 107 kcal
18.30.
Masło orzechowe (10g), Wafle ryżowe z brąz. ryżu (30g)
B – 27g, T –7g, W – 27g 283 kcal
21.30.
Makrela wędzona (70g)
B – 14g, T –11g, W – 0g 155 kcal
RAZEM:
134 B/ 79 T / 155W 1876kcal
UWAGI:
USTALONE DZIENNE ZAPOTRZEBOWANIE 127 B / 76 T/ 152 W/ 1803 kcal
ZREALIZOWANY % DZ. ZAPOTRZEB.[%]
106%B / 104%T / 102%W/ 104% kcal
2 kawy Z CUKREM (1 łyżeczka-5g)
3 DZIEŃ BEZ SŁODYCZY
Opis TRENINGU
Rozgrzewka: 10 min rowerek, rozciąganie
Trening B1 (2x15 powtórzeń)
A. martwy ciąg -
17 kg
B1.
wyciskanie sztangi stojąc –
12 kg
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem –
3 sztabki (nie jestem pewna, ale chyba to 15 kg)
C1. wypady z hantlami 2-ma po
3 kg
C2. uginanie nóg leżąc na maszynie –
5 sztabek (1-sza seria)/
6 sztabek (2-ga)
D. wyciskanie sztangi na ławce płaskiej -
12 kg (2x15 powtórzeń)
Po treningu 20min aerobów na rowerku
Dziś również jestem bardzo zadowolona z treningu, wykonanie ćwiczeń od A do D zajęło mi 40 min.
ad. A . nie umiem jeszcze tego ćwiczenia, coś jest nie tak, muszę poćwiczyć w domu więcej, jakoś nienaturalnie je robię, poza tym nie czuję zmęczenia, tj. pot się nie leje
ad. B1 – obciążenie akurat, już pod koniec 1-szej serii było ciężkawo, 2-ga od połowy już ciężko bardzo, ledwo skończyłam
ad. B2 – ok. mogę większe obciążenie
ad. C1 – wypaaaaaaaady zajęły mi najwięcej czasu, dziś robiłam bokiem do lustra i mogłam kontrolować technikę, zrobiłam tyle powtórzeń ile należy i było bardzo ciężko, to bardzo fajne ćwiczenie, ale na razie żeby zrobić je dobrze technicznie to zajmuje mi dużo czasu
ad. C2 – ok. nie wiem tylko ile ważą sztabki, wydaje mi się że są lżejsze niż 5 kg, bo dość dużo dziś dźwigałam
ad. D – zrobiłam to po raz pierwszy zamiast pompek, podoba mi się to ćwiczenie, sztanga giba się ale mało, udało mi się zrobić 2 serie po 15 powtórzeń, ostatnie ledwo
