SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki posilek przed treningiem na rzeźbe?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 767
Jak w temacie /\ czy zjesc ww przed treningiem czy nie alby szybciej zaczal spalac sie tluszcz?

[][][]------[][][] This is Style ! This is Life !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
Tłuszcz się pali przedewszystkim podczas regeneracji Zjedz porządny posiłek by porządnie ćwiczyć a wtedy będzie porządna regeneracja a co za tym idzie porządne spalanie. Jak zjesz dupny posiłek to wszystko będzie dupne.

A to jaki dokładnie posiłek i w jakich ilościach zalezy od twojej diety której nie znam, więc ciężko mi dokładnie doradzić.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2009-03-28 00:47:11

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3723
A jak naprzyklad ja ide na silke o 11 czyli po sniadaniu. Mozna tak bo snaiadanie to chyba nie bedzie jakis kurak czy ryz.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
jak idziesz po śniadaniu ok wystarcza płatki jajka tłuszcze też możesz zarzucić jak odstęp ok 2godz bedzie zachowany

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16328
jesli masz mozliwosc to nie chodz prosto po sniadaniu tylko zjedz w miedzyczasie jeszzcze drugi posilek typowo przedtreningowy
Sniadanie niech ma na celu zahamowanie nocnego katabolizmu i pobudzenie metabolizmu na caly dzien, a gdy bedzie ci dodatkowo służył jako posiłek przedtreningowy, to spalisz wiekszosc kalorii, ktore zjadles na sniadanie, co za tym idzie... sniadanie nie spelni w calosci swoich zadań....

Zmieniony przez - mlody_007 w dniu 2009-03-28 10:17:59

"Today I'm smarter and healthier than yesterday.
Tomorrow I'll be smarther and healthier than today"

Permanent development...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4358
j/w lepiej iść po min. drugim posiłku na siłke, do 11 spokojnie wciśniesz dwa posiłki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 767
Thx ) Za odp a Jaki posilek po treningu Tez duzo wegli czy same bialo ?

[][][]------[][][] This is Style ! This is Life !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3969
Węgle + białko

> Per aspera ad astra <

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD by krata była =)

Następny temat

Prawidłowe proporcje

electro
Polecane artykuły