SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o posiłek przed treningiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 762
Witam, mam 24lata,55kg(kobieta).
chcialam spytac,czy jesli cwicze na silowni rano(6.30) i ciezko byloby mi czekac te 1,5h po sniadaniu, to czy wystarczy,gdy przed treningiem zjem banana+bcaa? potem trening silowy ok 45min(split), po nim popijam bcaa, potem 20-30 min cardio i dopiero po ok 45 min omlet?

Czy moze powinnam przed dorzucic jakas miarke izolatu?
z gory dzieki;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 762
nikt nie poradzi..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5503
1.Najlepiej by było zjeść posiłek przed treningiem pełnowartościowy
2.Jeśli natomiast nie masz czasu to polecam zrobić shake bardzo dobre i przede wszystkim szybkie śniadanie.Mielisz owsiankę (najlepiej od razu kilka kilo i do słoika aby za każdym razem nie powtarzać)zalewasz wodą/mlekiem i dodajesz w zależności od celu białko/tłuszcze w postaci właśnie izolatu,koncentratu itd... + pestki,siemię ew dla smaku rodzynki/słodzik

Czas przyrządzenia myślę że w 1,5minuty się zmieścisz spokojnie :)
Odnośnie BCAA to możesz brać przed i po treningu wszystko zależy od celu.
Osobiście polecam potreningowo,szczególnie po aerobach.

JBC. pisz

PzDr

W Puerto Rico to się działo,
w pięknej wiosce na Macao
pili drinki, jedli lody,
ona stara, a on młody,
do basenu, jak skakała,
wodę du*ą wychlapała.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 762
celem jest redukcja. taki shake z platkami i izolatem sie stosunkowo szybko wchlonie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5503
Każdy jest inny i nie ma określonego czasu dla ekto czy endo-morfika.Tak samo jak nie ma się co trzymać stałych schematów że musisz odczekać dokładnie 1,5h z zegarkiem w ręku. Białko wchłania się ok 30-40minut czasami dużo szybciej jeśli jest to hydrolizat białka serwatki ww z owsianki na pewno dłużej.Ja osobiście uważam że spokojnie 30min po jedzeniu możesz robić trening.

W Puerto Rico to się działo,
w pięknej wiosce na Macao
pili drinki, jedli lody,
ona stara, a on młody,
do basenu, jak skakała,
wodę du*ą wychlapała.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta (Obiad)

Następny temat

Diata na mase do oceny

WHEY premium