SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

WODYN / BLOG 2 - do przodu po trupach konwencji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124310

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
WODYN - czy to mozliwe zeby bolaly mnie plecy w dolnym odcinku kregoslupa w zwiazku z tym ze mam tam przykurcze? Tak dokladniej to chodzi o dol prawego prostownika?

Dodatkowo mam jeszcze przykurcze w dwuglowych ud-moze to tez ma jakies znaczenie?

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-02-15 17:51:49

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51121
TAK
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
Plecy w tym miejscu pobolewaja mnie juz od kilku lat ale w stopniu dajacym normalnie cwiczyc czy funkcjonowac.

Dopiero po treningu nog (jest tam tez tego dnia marwy na sztywnych nogach) we wtorek to sie nasililo - 2 dni bolaly mnie plecy w tym miejscu od samego chodzenia.

Moze to sie wiaze z tym ze nigdy wczesniej nie robilem martwego?A te naciagniecie w plecach pojawilo sie wlasnie po 2 treningu z martwym ciagiem - tylko ze robilem z bardzo malym ciezarem (20 kg w tempie 4+4). Ale moze jakos skumulowal sie ten przykurcz z martwym?

ps
Dzis jest juz tak w miare ok.
_________________________
Aha WODYN czy nie bedzie zle jak bede cwiczyl systemem:

pn-trening
Wt-wolne
srd-T
czw-W
pt-T
sb-W
ndz-T

pn-W
Wt-T
srd-W
czw-T
pt-W
sb-T
ndz-W
??

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-02-16 20:57:18

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16409
"Chudego" coś nie widać :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
To przez ten awans :)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
Wodyn , ja rozumiem - mamy kryzys na świecie. Ale w blogu byś sie odezwał, zamieścił jakąś rozpiske czy cuś
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
Dwa male pytania:
1. na co zamienic "wyciskanie wasko w tempie 4+4"
Od tego niestety tez siadaja mi lokcie.
Moge robic to "pompki nad podwyzszeniem 10-12 cm 4+4"??

-------------------
2. Czym moge zastapic sciaganie drazka wyciagu gornego wasko podchwytem?

Bo wlasnie koncze robic swoja silke u siebie na struchu ale wyciagu tam nie bede mial.

Czy moze podciaganie na drazku wasko podchwytem w tempie 4+4? Na poczatku nie wiem czy dokladnie dam rade w tym tempie ale byl robil najwolniej jak sie da??

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51337
Czyzby "chlyt martegingowy" ??
Pewnie Wodzu jest mocno zajety - a ze zyje widac w innych dziennikach - a to oznacza ze skromny chlop i innych szanuje.

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Święte słowa .

Doradza innym a sam nie ma czasu aby u Siebie dać wypiski

Prawdziwy Napoleon

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
dokładnie - ledwie znajduje czas na innych, moj blog jest drugoplanowy

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

trening na rzeźbę

Następny temat

dysproporcje - łapy - obwody i siła

electro
Polecane artykuły