Super ci idzie
Będę czasem zaglądać
Powodzenia!
Będę czasem zaglądać
Powodzenia!Ilość wyświetleń tematu: 37144

To dla patyczaka. Jak sie rozejze dookola to kobiety maja ok40 rozmiarowke, a te 36-38 to wyjatki, A w skelpach na polkach proporcje odwrotne, moze dlatego ze wszyscy "uderzaja" z ciuchami do dzieci. Dzieci to teraz najlepsi konsumenci

pewnie ze jestesmy nierowne, jedne maja wieksze uda inne biodra, inne biust.
, zza spodni wylewa jej sie tluszcz i w ogole wyglada jak schabik w sklepie. wystarczyloby troche wieksze ciuch, lepszy kroj i tej jej tluszcz nie bylby widoczny, ale tego jej glupia sprzedawczyni nie zaproponowala. Nie wiem jak sie to skonczylo, bo wyszlam by nie denerwowac sie 
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły